کد خبر : 215974
انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۱۸ - 14:06
دسته‌بندی : اخبار ویژه، سیاسی
چاپ

واکنش مولاوردی به ادعای عجیب کریمی قدوسی علیه او

شهیندخت مولاوردی معاون زنان و خانواده دولت یازدهم به ادعای کریمی قدوسی نماینده مجلس واکنش نشان داد.

واکنش مولاوردی به ادعای عجیب کریمی قدوسی علیه او

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مولاوردی در واکنش به ادعای کریمی قدوسی مبنی بر اینکه «خانم مولاوردی، معاون روحانی طرحی داشت و می‌خواست فاحشه‌ها را بیمه کند» نوشت:

«ای اهل ایمان، هر گاه فاسقی خبری برای شما آورد تحقیق کنید، مبادا از روی نادانی به قومی رنجی رسانید و سخت از کار خود پشیمان گردید»/حجرات:۶

کریمی قدوسی اولین بارش نیست که سخنان جنجالی بر زبان جاری می سازد، عادت دارد به ایراد سخنان ناراست و باور دارد به این مَثَل قدیمی: «دروغ که حناق نیست!»

خودم بارها مخاطب اتهام افکنی ها و ادعاهای واهی اش بوده ام.

علی الظاهر این اتهامش هم متوجه برگزاری نشستی تخصصی است از سوی کارگروه آسیبهای اجتماعی معاونت امور زنان ریاست جمهوری در دوره تصدی ام به عنوان معاون امور زنان و خانواده دولت یازدهم و طرح پیشنهاداتی در آن از جانب سخنرانان؛ نشستی که خودم هم در آن حضور نداشتم.

عنوان این نشست تخصصی «سلامت زنان و رفتارهای پرخطر؛ با تاکید بر ایدز» بود. هدف اصلی این برنامه ها که قرار بود سلسله نشست باشد، هشدار به دست اندرکاران و زنان متاهلی که قربانی روابط جنسی فرازناشویی همسرانشان می شوند، نسبت به سرایت روزافزون بیماری ایدز از طریق رابطه جنسی و تغییر الگوی ابتلا از تزریق به این شیوه بود و نه آنچه امثال کریمی قدوسی مستفاد کرده اند!

نهایتا از پرونده ای که با این عنوان در مجتمع قضایی کارکنان دولت تشکیل شده بود، وفق فرازی از دادنامه اصداری شعبه ۱۰۵۷ دادگاه کیفری ۲ تهران مورخ ششم مهر ۱۳۹۸ تبرئه شده ام:

«…دیگر موضوع و رفتار انتسابی به مشارالیها را با تفسیر و تحلیلی که بیان گردیده فاقد دلیل انتسابی بر توجه اتهام به متهمه دانسته و حکم به برائت مشارالیها وفق مواد ۱۲۰ قانون مجازات اسلامی و اصل ۳۷ قانون اساسی صادر می نماید.»

این بنده خدا یا از صدور این دادنامه خبر ندارد و یا در عین اطلاع، خود را به تغافل زده است. لذا به استناد اصل«البینه علی المدعی»، حق پیگیری قضایی این اتهام را که اکنون اعتبار امر مختومه یافته است، بر خود محفوظ می دارم.

بقول سعدی شیرین سخن(بوستان- باب هفتم – در عالم تربیت-گفتار اندر فضیلت خاموشی):

«صد انداختی تیر و هر صد خطاست
اگر هوشمندی یک انداز و راست»

قرارمان این بود مجلس عصاره فضایل ملت باشد، نبود؟!

 

اخبار مرتبط:
ضرغامی: صادق بوقی از مسی خیلی بهتر است / به اینفلوئنسرها سیمکارت بدون فیلتر دادیم
ضرغامی: صادق بوقی از مسی خیلی بهتر است / به اینفلوئنسرها سیمکارت بدون فیلتر دادیم

ضرغامی تصریح کرد: وقتی اینفلوئنسری دعوت می‌کنیم بنده خدا باید یک سیمکارت بدون فیلتر داشته باشد چرا که ما او را صدایش کرده‌ایم که بیاید بگوید در ایران چه خبر است.

نامزد مجلس خبرگان: کاندیدا‌ها فقط نقاط قوت خود را بگویند تا جو متشنج نشود
نامزد مجلس خبرگان: کاندیدا‌ها فقط نقاط قوت خود را بگویند تا جو متشنج نشود

نامزد مجلس خبرگان با تأکید بر رعایت اخلاق انتخاباتی مطرح کرد: باید توجه داشت کوچه‌های انتخابات ناپاک است، کسی که نامزد انتخاباتی است باید به همراه حامیانش اصول اخلاقی را رعایت کند، کاندیدا‌ها مراقب باشند اگر رقیب خود هزاران عیب هم دارد آن‌ها را بیان نکنند بلکه نقاط قوت خود را بیان کنند تا جو متشنج نشود.

مصطفی کواکبیان: ما در تهران نامزد نداریم / مطهری برای بستن لیست صدای ملت به ما چیزی نگفت
مصطفی کواکبیان: ما در تهران نامزد نداریم / مطهری برای بستن لیست صدای ملت به ما چیزی نگفت

فهرست صدای ملت به سرلیستی علی مطهری شخصی است و ارتباطی با اصلاح‌طلبان ندارد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است