کد خبر : 215556
انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - 22:07
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

رونمایی واتس‌اپ از پیشرفت جدید خود در چت

در بروزرسانی جدید واتساپ، کاربران می‌توانند با استفاده از گزینه‌های شخصی‌سازی متنوع نظیر مدل مو و نوع پوشش، آواتار جدید خود را بسازند.

رونمایی واتس‌اپ از پیشرفت جدید خود در چت

به گزارش سایت خبری مدارا؛متا اعلام کرده که کاربران واتساپ از این پس می‌توانند به‌وسیله ساخت آواتارهای قابل شخصی‌سازی، حالت‌های خود را ابراز کنند. آواتارها اکنون می‌توانند به‌عنوان تصویر پروفایل و در ۳۶ استیکر سفارشی برای پاسخ به دوستان و خانواده برای بیان احساسات استفاده شوند. این شرکت هم‌چنین اضافه کرد ویژگی جدید که به‌نوعی کپی‌برداری واتساپ از آیفون به‌نظر می‌رسد، از امروز برای کاربران در تمامی مناطق منتشر خواهد شد.

به‌نقل از متا، این اولین بار خواهد بود که بسیاری از کاربران، به ساخت آواتار روی می‌آورند. این ویژگی می‌تواند به افراد کمک کند تا حالت‌های خود را به‌خوبی ابراز کنند، حتی اگر نخواهند از یک عکس واقعی استفاده کنند و حریم خصوصی خود را حفظ کنند. متا به مرور زمان قصد دارد گزینه‌های شخصی‌سازی را گسترش داده و امکاناتی نظیر نورپردازی، سایه‌ زدن، بافت مو و موارد دیگر را نیز اضافه کند.

 

بیانیه متا در مورد امکانات جدید ساخت آواتار در واتساپ مختصر بود و مشخص نشد که آیا آواتارهای فیس‌بوک نیز با واتساپ قابل همگام‌سازی خواهند بود یا اینکه انتظار می‌رود کاربران آواتار جدیدی را بسازند. در صورت امکان همگام‌سازی، دیگر کاربران نیازی به صرف وقت اضافه برای ایجاد مجدد آنها ندارند.

به‌لطف این ویژگی، متا افراد بیش‌تری را با مفهوم آواتار واتساپ آشنا خواهد کرد که در متاورس نیز نقش مهمی را ایفا می‌کند. معرفی آنها از طریق واتساپ می‌تواند باعث شود مردم با آواتارها ارتباط برقرار کرده و در نتیجه آشنایی با دنیای متاورس نیز فراهم شود.

برای استفاده از ویژگی جدید آواتار در واتساپ، باید بروزرسانی جدید این برنامه را دریافت کنید، سپس از این گزینه‌ای با این نام برای تنظیم آواتار خود استفاده کنید.

اخبار مرتبط:
زاکانی: پسر وزیر کار و پسر وزیر دولت احمدی‌نژاد از مدیران موفق ما‌ هَستند
زاکانی: پسر وزیر کار و پسر وزیر دولت احمدی‌نژاد از مدیران موفق ما‌ هَستند

شهردار تهران مدعی شد: پسر آقای صولت مرتضوی (وزیر کار) از کارمندان قدیمی شهرداری تهران بوده و در حال حاضر نیز از مدیران موفق ما‌ است.‌ ایشان از مدیران بسیار باکفایت شهرداری و یکی از نیروهای قدیمی شهرداری‌‌ است و نمی‌توان به خاطر این که پسر یک وزیر است،‌ کارنامه درخشان ایشان را در نظر نگرفت. 

هتل ولنجک روی گسل زلزله فعال تهران ساخته شده‌
هتل ولنجک روی گسل زلزله فعال تهران ساخته شده‌

مهدی زارع نوشت: خبر ساخت بناهای مهم از قبیل هتل بلندمرتبه ولنجک روی گسل فعال شمال تهران و ساخت استادیوم در حریم خطرناک زمین‌شناختی در جنوب تهران بیش از پیش نشان می‌دهد که نیاز به قانون حریم ممنوعیت و تعیین تکلیف ساخت و ساز - یا ممانعت از آن- در حریم گسل‌های فعال وجود دارد.

موسوی‌چلک: سرقت‌های خُرد برای تامین معاش روزانه افزایش پیدا کرده / افزایش فقر، ناامنی هم می‌آورَد
موسوی‌چلک: سرقت‌های خُرد برای تامین معاش روزانه افزایش پیدا کرده / افزایش فقر، ناامنی هم می‌آورَد

رئیس انجمن مددکاری اجتماعی کشور گفت: وقتی گستره فقر افزایش پیدا می‌کند به همان تناسب باید منتظر گستره بیشتر انواع جرائم از جمله سرقت باشیم که تامین امنیت در همه حوزه‌ها کار راحتی نیست.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است