(عکس) واکنش رسول خادم به تخریب ملک خانواده الناز رکابی

رسول خادم اسطوره کشتی ایران نسبت به تخریب ملک برادر الناز رکابی واکنش نشان داد.

به گزارش سایت خبری مدارا؛  تخریب ملک برادری الناز رکابی که این روز‌ها ویدیوی آن در فضای مجازی دست به دست می‌چرخد، تبدیل به سوژه‌ای جدید شده است. رکابی، قهرمان سنگنوردی ایران، چندی پیش به طور کامل موهایش را نپوشاند و با همان شرایط به عنوان نماینده ایران در رقابت‌های قهرمانی سنگنوردی آسیا در کره مسابقه داد.

او اگرچه بعد‌ها در بازگشت به ایران درباره آن اتفاق توضیح داد و افتادن حجابش را سهوی عنوان کرد، ولی از همان روز شایعات زیادی درباره این دختر ملی پوش به راه افتاده است. با این حال، اما در تازه‌ترین خبر درباره خانواده الناز رکابی اینکه ویلاباغ برادر او تخریب شده و این مورد شایعات جدیدی به بار آورده است. عده‌ای در فضای مجازی این کار را انتقام گیری مختصری از رکابی بابت آن اقدامش در رقابت‌های قهرمانی آسیا کرده اند هرچند که خبرگزاری تسنیم چنین داستانی را رد و عنوان کرده این اتفاق مربوط به خردادماه است.

به هر روی، ولی همین موضوع باعث واکنش‌های جدیدی شده است. در تازه‌ترین اقدام، رسول خادم، اسطوره کشتی ایران با اشاره به این مورد و با گذاشتن پستی بلند در اینستاگرام نسبت به این اتفاق جبهه گرفته است. او در بخشی از مطلبش نوشته است: «باید به مردم حق بدهیم که با آن سابقه کج‌سلیقگی و بداخلاقی آقایان، ندیده باور کنند که این واحد کوچک بر سر الناز رکابی خراب شد تا جِزّاندنی باشد به تلافی داستان مسابقاتش در چند روز پیش! … الناز رکابی هم می‌توانست بعد از مسابقات آخرش، قید برگشت به ایران را با همه ریسک بالایش بزند… هر چند روز یکبار هم در‌های بهارستان را می‌بندند و با مشتهایِ گره کرده علیه همین مردم در صحن مجلس راهپیمایی میکنند! یعنی نهایت نفرت‌پراکنی … و تنش‌زایی! خدا وکیلی جماعتی بی قانون‌تر از این‌ها هم داریم؟»