روزنامه فرهیختگان:

گروهی در داخل فکر کردند می‌توانند بار وزارت مسکن، رفاه، مجلس و طرح صیانت را هم گردن تیم ملی بیندازند

روزنامه فرهیختگان نوشت: یک گروه در داخل که فکر کردند می‌توانند بار وزارت مسکن و رفاه و بانک مرکزی و مجلس صیانت محور و... را هم بیندازند گردن طارمی و آزمون و بیرانوند.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه اصولگرای فرهیختگان واکنش‌های ملی به بازی‌های ایران در جام جهانی قطر را بررسی کرده و با انتقاد از کسانی که از شکست تیم ملی شادی کردند نوشت این گروه می‌خواستند بار وزارت مسکن، رفاه، بانک مرکزی، مجلس و طرح صیانت را هم به گردن تیم ملی فوتبال بیندازند!

به نوشته فرهیختگان؛ در‌خصوص جام ۲۰۲۲ و حضور ایران و نتایجش هم دو گروه به‌وضوح در آفساید ماندند؛ یک گروه در داخل که فکر کردند می‌توانند بار وزارت مسکن و رفاه و بانک مرکزی و مجلس صیانت محور و… را هم بیندازند گردن طارمی و آزمون و بیرانوند و… و از آنها انتظار داشتند در رقابت با هری‌ کین و گرت بیل و پولیشیچ انتظارات جامعه در‌خصوص شعارهای محقق‌نشده نجومی دولت و مجلس و… را تعدیل کنند، از اینها آفساید‌تر براندازان آلبانی‌نشین بودند که اساسا زیر‌ میز فوتبال به‌عنوان امر ملی زدند و بعد از رونمایی از ایده تجزیه‌طلبی و زیر بلیت سعودی رفتن در حوزه رسانه، این‌بار خود را در جبهه مقابل یک امر عمومی قرار دادند و به جمهوری اسلامی باز هم این گارانتی را دادند که همچنان با یک اپوزیسیون عقب‌مانده طرف است.

نویسنده در ادامه تاکید کرده است: ورای این دو دیدگاه ایرانیان بسیاری بودند که تلاش کردند تیم فوتبال ایران را در حد یک امر اجماعی و فراجناحی با کارکرد ملی نگه دارند و تلاش کردند به بازیکنان تیم هم در این مسیر کمک کنند، این جبهه از بسیاری از حزب‌اللهی‌ها تا ایرانیان خارج از کشور و حتی کارلوس کی‌روش را شامل می‌شد.