کد خبر : 211815
انتشار : ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - 09:48
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

قتل طلافروش همدانی به بند کفش

جانشین انتظامی استان همدان گفت: ساعت ۱۱ صبح دوشنبه در بازار مظفریه شهر همدان هم‌صنف‌های یک طلافروش در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی از مشاهده جسد وی داخل مغازه خبر دادند.

قتل طلافروش همدانی به بند کفش

به گزارش سایت خبری مدارا؛ سردار رضا زارعی، جانشین انتظامی استان همدان در تشریح این حادثه گفت: ساعت ۱۱ صبح دوشنبه در بازار مظفریه شهر همدان هم‌صنف‌های یک طلافروش در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی از مشاهده جسد وی داخل مغازه خبر دادند. بلافاصله تیمی از کارآگاهان زبده پلیس آگاهی در محل حاضر شده و جسد مرد ۴۶ ساله را با دهان بسته کشف کردند.

به نوشته روزنامه ایران، جانشین انتظامی استان همدان ادامه داد: براساس تحقیقات اولیه وی ساعت هفت صبح وارد مغازه‌اش شده، اما توسط فرد یا افرادی با استفاده از یک بند کفش خفه شده است.

با توجه به پایین بودن کرکره مغازه، همسایه‌ها ابتدا متوجه قتل همکار خود نشده بودند، اما با نزدیک شدن به نیمه‌های روز آن‌ها به موضوع حساس و مشکوک شدند و وقتی به مغازه وی نزدیک شدند دریافتند قفل کرکره و مغازه باز است به همین خاطر چند بار او را صدا زدند و وقتی جوابی نشنیدند وارد مغازه شده و جسد او را پیدا کردند.

جانشین انتظامی استان همدان یادآورشد: تیمی ویژه در حال بررسی این پرونده و دوربین مغازه طلافروشی است و پس از تکمیل تحقیقات جزئیات آن اطلاع‌رسانی می‌شود.

سردار زارعی درباره احتمال سرقت زیورآلات نیز گفت: طلایی در ویترین مغازه وجود ندارد و هنوز مشخص نیست که صاحب مغازه [قبل از به قتل رسیدن]نسبت به چیدن زیورآلات اقدام نکرده بود و طلا‌ها هنوز در داخل گاوصندوق قرار دارد یا به سرقت رفته است.

حسین بشری، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: حوالی ساعت ۱۱ صبح دوشنبه یکی از کسبه راسته زرگر‌های شهر همدان به قتل رسیده است و در حال حاضر پیگیری‌ها برای دستگیری قاتل یا قاتلان ادامه دارد، اما شواهدی از سرقت و بازشدن گاوصندوق نیز مشاهده نشده است.

به گفته منابع محلی مقتول از کسبه فعال این بازار بوده و پیش از این نیز در اختلافی لفظی مورد تهدید قرار گرفته بود.

اخبار مرتبط:
سلاجقه: حفر چاه‌ جدید در هورالعظیم شرط دارد
سلاجقه: حفر چاه‌ جدید در هورالعظیم شرط دارد

رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست درباره توسعه میدان نفتی سهراب توضیح داد.

امام‌جمعه تبریز: برخی زوج‌ها با تولد فرزندان صاحب خانه و اموال دنیوی شدند!
امام‌جمعه تبریز: برخی زوج‌ها با تولد فرزندان صاحب خانه و اموال دنیوی شدند!

امام جمعه تبریز اظهار کرد: چه بسیار خانواده‌ها داریم که به رغم مشکلات مادی با تولد فرزندان خود صاحب خانه و اموال دنیوی علاوه بر اجر اخروی شده‌اند.

کیهان: مهسا امینی بر اثر استرس در اداره پلیس دچار ایست قلبی شد
کیهان: مهسا امینی بر اثر استرس در اداره پلیس دچار ایست قلبی شد

روزنامه حسین شریعتمداری مدعی شد دلیل مرگ مهسا امینی، استرس بود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است