طاهری نماینده مجلس: دولت روحانی و هاشمی دنبال فروپاشی نظام بودند

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس راه‌کارهای برون رفت از شرایط فعلی کشور را ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مصطفی طاهری، نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی با بررسی حوادث و رویدادهای گذشته به راه‌کارهای برون رفت از شرایط فعلی کشور اشاره کرد.

به گزارش خانه ملت، مهمترین بخش‌های این یادداشت را در ادامه می‌خوانید:

* ۸ سال دولت هاشمی رفسنجانی در راستای اجرای سیاست های بانک جهانی و صندوق بین المللی پول باعث شکافهای عمیق طبقاتی و  فرهنگی شد. ولی در زمان اتمام دولت با یک ترفند سیاسی و چرخش فریب کارانه مشکل کشور توسعه سیاسی نشان داده شد.

*مردم در دوم خرداد در دام فریب بزرگ گرفتار شدند. همه خرابکاریهای هاشمی و کارگزاران و غربگرایان به گردن نظام افتاد. همه مقدسات به زیر سوال رفت همه باید جوابگو می شدند. نقد همه چیز ممکن شد و حتی از نقد خدا و رسولش و ائمه اطهار  دریغ نکردند. نفوذی ها، وزارت اطلاعات را منهدم کردند. اسناد فعالیت های هسته ای نظام همه به غرب فروخته شد. و البته همزمان واقعه ۱۱ سپتامبر افتاد. افغانستان و عراق مورد هجوم قرار گرفتند و غربگرایان به غرب پیام دادند که حاضرند حزب الله و حماس و … دو دستی تحویل جنایت کاران غرب بدهند و شد آنچه که نباید می‌شد.

*چه تفاوتی بین دولت هاشمی و دولت  روحانی  می توان مشاهده کرد. دولت روحانی پیگیر سیاست های هاشمی البته با یک دریدگی و پررویی بود. و البته هر دو در فکر فروپاشی نظام. دولت روحانی ظاهرا تمام شد، هرچند دنباله های او در خیلی جاها حضور فعال دارند. روحانی بخش عمده سرمایه های اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی نظام را به تاراج داد. انرژی های مسموم نهفته در ۸ سال باید در جایی خود را نشان می داد. والبته این دفعه اتاق عملیات از تهران به لندن و ریاض  و واشنگتن و پاریس و آمستردام و … نقل مکان کرد. نقش ها عوض شد و به اصطلاح در ستاد و صف تغییراتی صورت پذیرفت. و باز عملیات فریب و آدرس غلط رسانه ها مجازی جای روزنامه و ماهواره را گرفتند . و باز تکرار همان شعار ها.

*قطعا باید از اهداف آینده دشمن اطلاعات دقیقی داشته باشیم، باید در زمین دشمن بازی نکرد، اقناع دشمن در هر سطحی بیهوده و اتلاف وقت است. در منازعه گفتمانی صورت گرفته در سالهای بعد انقلاب آنان که به عنوان میانجی نقش ایفا میکردند الان اکثرا در جبهه دشمن حضور دارند. باید استراتژی تهاجمی بر اساس گفتمان انقلاب باز تولید شده بر اساس مقتضیات زمان و مکان صورت پذیرد. باید از انفعال خارج شد و باید به جامعه بر اساس گفتمان انقلاب امید تزریق کرد.

*در جنگ ترکیبی صورت گرفته باید ابتدا دفاع همه جانبه و سپس تهاجم ترکیبی صورت پذیرد. انقلاب اسلامی ایران همه سنگر های کلیدی دنیا را فتح خواهد کرد، و آن روز دور نیست. ابتلای مومن باعث رشد و ارتقا و پاکی او و ابتلای کافر باعث سقوط و نزول او خواهد بود. و ان یمسسکم قرح فقد مس القوم قرح مثله. اگر شما به گرفتاری دچار گشتید بدانید که دشمن شما گرفتار تر است، و البته همیشه اینچنین بود. و این باعث تمحیص و پاکی مومنان و تمحیق و زوال کافران خواهد بود.

▪تشکیل باشگاه کشورهای تحریم شده (ایران، روسیه، چین، سوریه، ونزوئلا، کوبا، بلاروس و ..)

▪شناسایی دوست و دشمن در داخل و خارج از کشور

▪افزایش کارآمدی دولت در حوزه‌های مختلف

▪اعتماد و توکل بر خداوند متعال

بایستی با عزمی جدی در مسیر اهداف انقلاب حرکت نمود.