امام جمعه ارومیه: مماشات با اغتشاشگران هم حدی دارد/اغتشاشگران به ۳۰۰هزار نفر هم نمی رسد

امام جمعه ارومیه گفت: مسئولان امنیتی به جد وارد میدان مقابله با اغتشاشگران شوند.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حجت الاسلام قریشی امروز ۲۷ آبان ماه در خطبه های نماز جمعه ارومیه که در مصلی امام خمینی برگزار شد، افزود: مماشات با اغتشاشگران هم حدی دارد،مسئولان امنیتی به جد وارد میدان شوند چرا که دشمن شیوه کار خود را تغییر داده و با سلاح جنگی وارد میدان شده است.

به نوشته ایسنا، وی با اشاره به اینکه در کل کشور مجموع اغتشاشگران به ۳۰۰هزار نفر هم نمی رسد، تصریح کرد: اما دشمن با امپراطوری رسانه ای خود طوری وانمود می کند که نظام در حال سقوط است.

امام جمعه ارومیه با تاکید به اینکه ایران با وجود تحریم ها به سرعت قله های نظامی و موشکی و علمی را طی می کند، اظهار کرد: دشمن از جایگاه برتر ایران در این حوزه های مختلف وحشت دارد و با ایجاد فتنه در پی کم کردن اثرات این دستاوردها است.

وی با اشاره به اینکه عده ای با شعار “زن_زندگی_ آزادی” فتنه ایجاد کردند و در زمین دشمن بازی کردند، یاد آور شد: متاسفانه سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با وجود اینکه ایرانی نیست صریحا اعلام موضع می کند، اما عده ای خواص و کسانی که از طریق این نظام به جایگاه و شهرت رسیدند همچنان سکوت کرده یا مردم را تحریک می کنند بنابراین تمامی افراد باید صراحتا اعلام موضع کنند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: فتنه گران و آشوبگران که قتل می کنند، کودک کشی می کنند مسجد و حوزه و قرآن آتش می زنند همگی جنود شیطان هستند.

حجت الاسلام قریشی تصریح کرد: دشمن فکر می کند با شهادت سربازان گمنام ، نیروهای نظامی و بسیج و مردم می توانند به کشور ضربه بزنند در حالی که شهدا به دنبال شهادت بودند.

وی با اشاره به درپیش بودن هفته بسیج افزود: بسیج میدان دار تمام عرصه های مهم در کشور است، بنابراین مسئولان و دولت با تمام توان باید از بسیج حمایت کنند.

امام جمعه ارومیه خاطر نشان کرد: عده ای از شرایط فعلی سوء استفاده کرده و با گران فروشی اوضاع را بر مردم سخت کرده اند دولت باید جلوی این اقدامات را بگیرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی باابراز تاسف از وضعیت اسفناک ترافیک مرکز استان یادآور شد: مدیریت شهری ارومیه چاره ای به حال معضل ترافیک ارومیه بیاندیشد.