روایت ایسنا از تشییع پیکر شهدای حادثه تروریستی ایذه

مراسم تشییع و خاکسپاری شهدای حادثه تروریستی ایذه با حضور پرشور مردم انجام شد.

به گزارش سایت خبری مدارا؛طی یک حمله تروریستی در تاریخ ۲۵ آبان ماه به بازار مرکزی به سمت مردم، نیروهای بسیج و محافظان امنیت تیراندازی شد که هفت نفر شهید شدند و تعدادی نیز محروح هستند.

به گزارش ایسنا، مراسم تشییع پیکر شهدای این حادثه صبح امروز پیش با حضور پرشور اقشار مختلف مردم و مسوولان استانی و کشوری از میدان ولایت ایذه به سمت گلزار شهدای این شهر آغاز شد.

محسن رضایی معاون رییس جمهور در مراسم تشییع به سخنرانی پرداخت.

تاکنون نیز مسوولان مختلف کشوری و استانی با صدور پیام های جداگانه ضمن محکومیت این حادثه خونین، خواستار شناسایی عوامل این حادثه شده اند.

وقتی پیکر شهدا وارد گلزار شهدای شهر ایذه شد مردم با اشک، حزن و اندوه به استقبال پیکر شهدا رفتند.

مسوولان مختلف از جمله استاندار خوزستان، نماینده ولی فقیه در خوزستان، نماینده ایذه و زعیم حوزه های علمیه خوزستان در این مراسم حاضر بودند.

نماز میت نیز توسط آیت الله موسوی جزایری زعیم حوزه های علمیه خوزستان خوانده شد و سپس پیکر شهدا روی دست مردم به سمت محل خاکسپاری برده شدند.

پیکر کیان پیرفلک کودک شهید در حادثه تروریستی ایذه در یکی از روستاهای این شهر به خاک سپرده شد.

محسن رضایی معاون رییس جمهور نیز که سخنران این مراسم بود ضمن محکومیت این حادثه تروریستی و اعلام تلاش ها برای برخورد با مسببان این حادثه، در حین صحبت های توام با بغض خود زمانی که مجددا در حال تسلیت به مردم ایذه بود و عنوان می کرد که احساس می کنم فرزند خودم را از دست دادم ام، بغضش ترکید و اشک ریخت.

همچنین برخی از مردم در پایان سخنرانی وی، فریاد می زدند که سلام ما را به مقام معظم رهبری برسانید.