واکنش روزنامه دولت به سفر نماینده رهبری به سیستان و بلوچستان/ بر فتنه مذهبی خط پایان کشیده شد!

روزنامه ایران نوشت: سفر هیأت عالی رتبه سیاسی و حوزوی به سیستان و بلوچستان را می‌توان خط پایانی بر فتنه مذهبی ارزیابی کرد.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه دولتی ایران در گزارشی سفر نماینده رهبری به سیستان و بلوچستان برای دیدار با مولوی عبدالحمید را روایت کرده و نوشت این سفر «خط پایانی بر فتنه مذهبی» کشید.

ایران نوشت: با وجود همه اقدامات صورت گرفته، اما سیستان و بلوچستان نیز همچون بسیاری دیگر از نقاط کشور از کاستی‌های جدی رنج می‌برد. اما مسأله اینجاست که برخی از جریان‌ها و رسانه‌های خارجی، تلاش می‌کردند تا ضمن اخلال در مسیر توسعه استان بر فتنه مذهبی به عنوان محور مخالفت با جمهوری اسلامی سرمایه‌گذاری کنند. کج سلیقگی، موقع نشناسی و اظهارات دور از درایت برخی از چهره‌های ارشد مذهبی استان نیز به این فضا دامن زد و به جای اینکه آبی بر آتش باشد، بر فتنه ایجاد شده می‌دمید. بر همین اساس  سفر هیأت عالی رتبه سیاسی و حوزوی به سیستان و بلوچستان را می‌توان خط پایانی بر این فتنه مذهبی ارزیابی کرد؛ هیأتی که به نظر می‌رسد وجه همت و رویکرد اصلی آن در این سفر، همان نگاهی است که رهبر انقلاب نسبت به سیستان و بلوچستان دارند.