کد خبر : 210297
انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - 14:16
دسته‌بندی : سیاسی، پیشنهاد سردبیر
چاپ

روزنامه سپاه اعتراضات اخیر «شورش زنانه» است/ انگیزه بازیگران زنی که کشف حجاب می‌کنند دریافت «گرین‌کارت» است

روزنامه جوان نوشت: سرمایه‌گذاران و تهیه‌کنندگان سینمای باید بدانند رفتار‌های هنجارشکنانه چند بازیگر معدود ممکن است سرمایه‌گذاری آن‌ها را به خطر بیندازد. از این رو آن‌ها نیز باید هشدار‌های لازم را به بازیگران خود بدهند.

روزنامه سپاه اعتراضات اخیر «شورش زنانه» است/ انگیزه بازیگران زنی که کشف حجاب می‌کنند دریافت «گرین‌کارت» است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه جوان وابسته به سپاه از بازیگران زنی که در روزهای اخیر کشف حجاب کرد‌ه‌اند عصبانی است و آنان را بازیگران «دست‌چندم» و اقدامشان را برای دریافت گرین کارت اعلام کرده است. این روزنامه همچنین اعتراضات اخیر را با عنوان «شورش زنانه» یاد کرده و سپس به تهیه‌کنندگان و سرمایه‌گذاران توصیه به بازیگران خود هشدارهای لازم را بدهند.

شورش زنانه از همان ابتدا با پا گذاشتن روی اخلاق می‌خواست خود را به جامعه زنان ایران تحمیل کند…پگاه آهنگرانی، دنیا مدنی، مریم بوبانی و چند نفر دیگر همه سرمایه‌ای بود که پای انقلاب زن، زندگی، آزادی ریخته شد تا شاید یک موج همه‌گیر دامن جامعه ایران را بگیرد، اما آنچه رقم خورد چیزی نبود که برای یک انقلاب به اصطلاح زنانه آن هم در یک کشور اسلامی و شیعه هیزم کاملی باشد.

در ادامه این گزارش آمده است: ترانه علیدوستی را باید برگ آخر این به اصطلاح جنبش دانست. جالب است که حتی علیدوستی هم حاضر نشد از همان روز اول کشف حجاب کند و با دو ماه تعویق اقدام کرد تا در روز‌هایی که انقلاب زنانه! رو به افول می‌رود او ماجرا را گرم نگه دارد…ساده‌ترین انگیزه‌اش هم می‌تواند علامت به ضدانقلاب جهت گرفتن گرین‌کارت یا بیرون کشیدن خود از غبار گمنامی یا فراموشی باشد.

نویسنده این مطلب س‍‍پس نوشته است: تا همین حالا هم به جز ترانه علیدوستی معدود سینماگرانی که کشف حجاب کرده‌اند، از میان افرادی بوده‌اند که در سینما سال‌ها کسی به سراغ آن‌ها نرفته و جامعه سینمایی آن‌ها را به کل فراموش کرده‌بود. برای مثال روز گذشته فردی به نام شراره دولت‌آبادی که یک بازیگر دسته چندم و فراموش شده محسوب می‌شد، دست به کشف حجاب زد.

روزنامه سپاه در ادامه هشدار داده است: سرمایه‌گذاران و تهیه‌کنندگان سینمای ایران هم باید بدانند رفتار‌های هنجارشکنانه چند بازیگر معدود ممکن است سرمایه‌گذاری آن‌ها در تولیدات سینمایی و پخش خانگی را به خطر انداخته و با توقیف فیلم‌ها و سریال‌های در نوبت اکران یا در حال ساخت دچار مشکل شوند. از این رو آن‌ها نیز باید هشدار‌های لازم را به بازیگران خود بدهند.

اخبار مرتبط:
مسعود پزشکیان: تا دلتان بخواهید دکتر داریم؛ اما کاری بلد نیستند / دلالان و رشوه بگیران کار اقتصادی می‌کنند
مسعود پزشکیان: تا دلتان بخواهید دکتر داریم؛ اما کاری بلد نیستند / دلالان و رشوه بگیران کار اقتصادی می‌کنند

نامزد انتخابات مجلس دوازدهم گفت: نباید تولیدکننده‌ها را به عنوان سرمایه‌دار و یا چپاولگر، معرفی و آن‌ها را با بخشنامه‌ها سردرگم کنیم. سرمایه‌گذاران باید از احترام و امنیت کافی برخوردار باشند و این در حالی است که دلالان و رشوه بگیران در حال انجام کار اقتصادی هستند و ما فشار مالیاتی را بر روی تولیدکنندگان اعمال می‌کنیم.

حجت‌الاسلام نوراللهیان: امام زمان برای جلوگیری از گرمایش زمین و محیط زیست برنامه دارد
حجت‌الاسلام نوراللهیان: امام زمان برای جلوگیری از گرمایش زمین و محیط زیست برنامه دارد

رئیس پیشین سازمان حوزه ها و مدارس علمیه خارج از کشور گفت: امکان ندارد امام زمان برای رفع فقر در میان ملتهای محروم جهان، از جمله آفریقای مظلوم، بی برنامه باشد. برای مهاجرت و ایجاد جهانی عاری از سلاحهای اتمی، جلوگیری ازاختلاس، و فساد، ربا، ریا بیماری های عمومی و فراگیر، ریشه کنی بی سوادی، رشد دانش و علم و افتخارات بشری برنامه داشته باشد.

سردار سلامی: ایران، کشور نایب امام زمان است
سردار سلامی: ایران، کشور نایب امام زمان است

فرمانده کل سپاه گفت: این انقلاب زمینه ساز عصر ظهور و جریانی حقیقی در عالم است که در برابر صف آرایی های دشمنان در همه ابعاد ایستاده و امروز به فرموده رهبر معظم انقلاب به قله نزدیک است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است