کد خبر : 209408
انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - 12:59
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

واکنش نماینده سقز در مجلس به بیانیه حاشیه ساز نمایندگان درباره برخورد با اغتشاشگران

۲۲۷ نماینده مجلس دو روز قبل بیانیه‌ای خطاب به قوه قضاییه با موضوع برخورد قاطع با اغتشاش گران صادر کردند.

واکنش نماینده سقز در مجلس به بیانیه حاشیه ساز نمایندگان درباره برخورد با اغتشاشگران

به گزارش سایت خبری مدارا؛ بهزادرحیمی نماینده سقز ضمن بیان این مطلب و با انتقاد از این گونه رفتارهای پرحاشیه نمایندگان گفت: شایسته است نمایندگان بیشتربه موضوعات اقتصادی و اصلاح سایر امور بپردازند. من این بیانیه را مصداق دخالت و همچنین راه بردن به جایی که در حیطه اختیارات ما نیست میدانم

رحیمی افزود: ما با همین پشتوانه ۲۲۷ امضایی می‌توانیم بسیاری از کارهای دیگری که به نفع مردم است که بر زمین مانده را با اتحاد و همکاری درست کنیم.

به گفته رحیمی طرح‌های زیادی درمقابله با تورم، ‌افزایش قیمت‌ها و رشد نرخ ارز در مجلس به دلیل کمبود ۵۰ امضا معطل هستند تا به جریان بیفتند و نمایندگان ازاین مسائل غافل شده‌اند ولی دنبال حواشی مانند بیانیه خطاب به قوه قضایییه می‌روند که نه مصلحت جمع در آن است ونه تنها مردم را آرام نمی‌کند بلکه مردم با چنین بیانیه‌هایی بیشتر جریحه‌دار می‌شوند.

رحیمی با بیان اینکه چنین بیانیه هایی مورد سوء استفاده رسانه‌های معاند قرار می‌گیرد و مردم هم در این رابطه ببیشتر جریحه‌دار می‌شوند گفت: من با این جریان واقعا همکاری نکردم ولی انتظاردارم همکارانم در راستای مواردی که تضعیف‌کننده منافع عمومی هستند قدم برندارند و در این زمینه اتحاد و هماهنگی را داشته باشند.

وی گفت: برداشت‌های متفاوتی از این بیانیه‌ها می‌شود هم به دل مردم آتش زده می‌شود اگر ما نگران باشیم در این زمینه قانون وجود دارد و قوه قضاییه خودش می‌داند چگونه با اغتشاش گران برخورد کند. رهبری معظم هم فرمودند که بحث اعتراض‌کنندگان با اغتشاش‌کنندگان متفاوت است و بر این موضوع تاکید کرده‌اند و نیازی نیست ما به این موضوعات دامن بزنیم.

نماینده سقز افزود: با اغتشاشات مخالفم و معتقدم که از طریق گفتمان باید بیان مطالبات اصلی مان صحبت کنیم تا به این مسیرها ختم نشود چون بالاخره برخی ازاین اغتشاشات تهدید امنیت ملی است که واقعا مورد قبول نیست ولی انتظار داریم که گفتمان درست واستفاده از ظرفیت‌ها و فرصت‌هایی که در دانشگاهها و مدارس وجود دارد، به تخلیه این اعتراضات منتهی شود تا منجر به اغتشاش نشود.

اخبار مرتبط:
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است
روزنامه دولت: عملکرد روحانی در شورایعالی امنیت ملی افتضاح بود؛ عملکرد رئیسی عالی است

روزنامه ایران با تعریف و تمجید از عملکرد رئیسی در شورای عالی امنیت ملی به حسن روحانی حمله کرده است!

فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد
فضائلی: در حوزه حجاب کار‌های بی‌قاعده نباید صورت بگیرد

عضو دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب گفت: به تازگی برخی مسؤولان به دلیل کار‌های بی‌قاعده در حوزه حجاب تذکر دریافت کرده‌اند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است