کد خبر : 208513
انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - 08:55
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

قتل یک جوان بلال فروش در گردنه قوچک

عصر چهارشنبه مأموران کلانتری ۱۵۱ یافت‌آباد در تماس با بازپرس محمدتقی شعبانی از مرگ پسر ۲۱ ساله‌ای در بیمارستان خبر دادند.

قتل یک جوان بلال فروش در گردنه قوچک

به گزارش سایت خبری مدارا؛ با اعلام خبر، تحقیقات به دستور بازپرس جنایی آغاز شد و بررسی‌ها نشان می‌داد پسر جوان به همراه یکی از دوستانش که او نیز به‌شدت مصدوم شده بود، روز قبل به بیمارستان منتقل شده‌اند. تلاش کادر درمان برای نجات دو پسر جوان ادامه داشت اما در نهایت ۲۴ ساعت بعد یکی از آنها تسلیم مرگ شد.
در ادامه تحقیقات هویت عامل جنایت شناسایی و پسر جوان که پس از درگیری مرگبار متواری شده بود، بازداشت شد. عامل این قتل زمانی که در مقابل تیم جنایی قرار گرفت به قتل اعتراف کرد: مقتول همکلاسی قدیمی‌ام بود بعد از آنکه درسمان تمام شد، با هم کری خوانی و کل کل داشتیم هر کدام می‌خواستیم ثابت کنیم که زورمان بیشتر از دیگری است. سعی داشتیم در محل خودی نشان دهیم. شب حادثه با مقتول قرار گذاشتم، من به همراه دوستم رفتم و مقتول با ۱۱ نفر از دوستانش آمد.

او ادامه داد: محل قرارمان یکی از بوستان‌های یافت آباد بود، اما دقایقی بعد احساس کردم مقتول قصد دارد با دوستانش به من حمله کند. من هم قبل از اینکه او نقشه‌ای را که در سر داشت اجرا کند، با چاقو به آنها حمله کرده و متواری شدم.

با اعتراف متهم به جنایت او در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار داده شد.

قتل مرد بلال فروش

دومین حادثه ساعت ۵ بامداد پنجشنبه ۱۲ آبان از سوی مأموران کلانتری ۱۶۴ قائم به بازپرس جنایی اعلام شد.

خبر قتل دستفروش ۲۱ ساله در گردنه پارک جنگلی قوچک با اعلام به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ در دستور کار بازپرس محمدتقی شعبانی قرار گرفت.

در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد مقتول بساط فروش بلال و قلیان در منطقه قوچک داشته است. ساعت سه بامداد همان روز، مرد جوانی برای خرید به سراغ او می‌رود اما در این میان با هم درگیر شده و با ضربه چاقو مرد بساطی مصدوم و مشتری جنایتکار از محل متواری شد. پس از انتقال مرد مجروح به بیمارستان تهرانپارس وی دو ساعت بعد تسلیم مرگ شد.

در تحقیقات اولیه مشخص شد این جوان از مدت‌ها قبل در گردنه قوچک بساط چای و قلیان و بلال داشت. روز حادثه عده‌ای از دستفروشان دیگر که در نزدیکی محل بساط مقتول کار می‌کردند، خودروی یکی از مشتریان ثابت او را دیده بودند که با سرعت از محل بساط مقتول دور شد. بازپرس جنایی دستور بازداشت عامل این قتل را صادر کرد.

اخبار مرتبط:
بودجه نجومی دفتر زاکانی در شهرداری تهران
بودجه نجومی دفتر زاکانی در شهرداری تهران

بودجه حوزه دفتر شهردار تهران را رقمی بیش از ۲۰۰۰ میلیارد تومان اعلام کرده است.

هک سامانه‌های قوه قضاییه صحت ندارد
هک سامانه‌های قوه قضاییه صحت ندارد

یک مقام آگاه قضایی گفت: موضوع هک سامانه‌های قوه قضاییه صحت ندارد و صرفا یک خبرسازی کور سراسیمه جهت تحت تاثیر قرار دادن خبر بازگشت اموال بابک زنجانی است.

واکنش یک روزنامه به تمسخر معلولان در تلویزیون
واکنش یک روزنامه به تمسخر معلولان در تلویزیون

روزنامه اعتماد نوشت: حالا که تورم و گرانی و نقصان اعتبارات دولتی کمک‌های حداقلی به ضعیف‌ترین قشر جامعه را با نقصان روبه‌رو کرده و بزرگواران دردمند با تنی خسته و ملالی روزافزون ناچار به تجمعات پی در پی می‌شوند و البته صدای‌شان به جایی نمی‌رسد استهزا در رسانه ملی را کجای دل‌شان بگذارند؟

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است