کد خبر : 207707
انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - 13:57
دسته‌بندی : دسته‌بندی نشده
چاپ

دستگاه کنترل تردد فرافن سامانه

دستگاه های کنترل تردد یک مجموعه از اتوماسیون های حفاظتی و کنترلی هستند که انواع متفاوت دارند انواع سیستم کنترل را از دو جهت قابل طبقه بندی نباشد از منظر نوع کنترل می توان آنها را به دو دسته پرسنل و وسایل نقلیه تقسیم بندی کرد از نظر نوع سیستم کنترل ها به دو دسته مستقل و تحت شبکه تقسیم بندی می شود.

دستگاه کنترل تردد فرافن سامانه

دستگاه کنترل تردد

معمولا زمانی که صحبت از احراز هویت می شود همه ما به دنبال رمز ها اینکه وارد کردن آنها می توانیم از دسترسی ها را به دست آورید با استفاده از این روش در سیستم هایی که برای کنترل تردد و حضور و غیاب رایج دارد.

این روش مثل بانکداری ها و برای تأیید دسترسی به یکسری از حساب های آنلاین مورد استفاده قرار می ‌گیرد به کارگیری این روش بسیار راحت و آسان است اما اگر را فراموش کنیم مشکلات می‌تواند به وجود بیاورد .

اصلی امنیتی در این روش رمز هایی هستند که امکان هک شدن آنها بسیار زیاد است این اطلاعات به جای درست پیدا کند می تواند مشکلاتی را به وجود آورد و تجهیزات کنترل تردد در راه ‌های کنترل را تجریه مکان ها و ساختمان ها و همچنین شرکت‌های کوچک بیشتر استفاده می کرد می شود و برای شرکت های با مقیاس بزرگ محدودیت دارد

از دیگر دستگاه‌ های کنترل ترددی که بسیار کاربرد دارد و امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است دستگاه های کنترل تردد بیومتریک است که به آنها اثر انگشتی هم می‌گوید این دستگاه ها امنیت برتری نسبت به سایر کنترل کننده ها دارد و نه در آنها شماره دارای اهمیت است و نکات خاصی که فقط با استفاده و اسکن چهره و اثر انگشت و یا اسکن اسکن عنبیه و شبکیه می تواند یک سری و دسترسی ها باز شود.

کنترل تردد خودرو و سایر وسایل نقلیه

سامانه کنترل تردد خودرو به صورت خودکار تمام مراحل تصمیم گیری در رابطه با ورود و خروج را کنترل می نماید. تصویربرداری از وسیله نقلیه و مدیریت لیست وسایل نقلیه تصمیمات دسترسی و کنترل موانع ورود در ادامه به چگونگی اجرای آن ها بسیار حائز اهمیت است. در بسیاری از مکان ها برای اینکه امنیت برقرار شود از سیستم های کنترل تردد استفاده می کنند. سیستم های کنترل تردد یا اسکنر کنترل ها برای عبور مرور افراد در یک نقطه خاص بسیار اهمیت دارد از طریق این سیستم می‌تواند تعیین چه کسانی وارد شوند باید چه وسایلی حق تردد در آن ناحیه را دارند کنترل تردد فیزیکی برای دسترسی به ساختمان‌ها اتاق دارایی ‌های فیزیکی محوطه‌ها نرم افزار ها از جمله مهم ‌ترین کاربردهای یک سیستم کنترل تردد می تواند به حساب می‌آید. کاربرد اصلی این سیستم ها در فضاهایی مثل آزمایشگاه اتاق های سرور درب های اتاق های خاص بانک ها بیمارستان ها فضای اقتصادی ارگان های نظامی و امنیتی اتاق مدیران سالن های همایش می باشد.

انواع دستگاه های کنترل تردد

دستگاه های کنترل تردد یک مجموعه از اتوماسیون های حفاظتی و کنترلی هستند که انواع متفاوت دارند انواع سیستم کنترل را از دو جهت قابل طبقه بندی نباشد از منظر نوع کنترل می توان آنها را به دو دسته پرسنل و وسایل نقلیه تقسیم بندی کرد از نظر نوع سیستم کنترل ها به دو دسته مستقل و تحت شبکه تقسیم بندی می شود.

دستگاه های کنترل تردد

کنترل تردد پرسنل

سیستم های کنترل تردد پرسنل همانطور که از نامشان مشخص است برای کنترل عبور و مرور افراد مثل پرسنل و کارمندان در یک مکان خاص طبیعی می شوند شناسایی افراد در این سیستم اجازه تردد را از طریق در کارتخوان رمزی و بیومتریک می دهد و با داشتن کارت رمز عبور می تواند به فضای امنی دسترسی پیدا کنند و یا صرفا دوربین های بینایی شناسایی می‌ شود و خصوصیات فیزیکی و انحصاری فرد مورد بررسی قرار می‌گیرد و اجازه ورود آن صادر خواهد شد.

کنترل و تردد وسایل نقلیه

سامانه کنترل تردد در سیستم های عکس کنترل به صورت خودکار می توان پلاک خودروها را بشناسد این پلاک با دیتا به ساخت تطبیق داده می شود در مورد یا اجازه ورود صادر خواهد شد این تطبیق غلبه بر بودن پلاک کرد تا به شامل تطبیق روز ماه و ساعت برای اجازه ورود و خروج هم خواهد بود.

دستگاه های کنترل تردد

سیستم های کنترل تردد مستقل

برای سیستم کنترل رها به تنهایی و بدون احتیاج به یک نرم ‌افزار خارجی کار عبور و مرور و کنترل آن ها را انجام می دهند سیستم های کنترل تردد که به صورت مستقل کار می کنند برای یک حافظه داخلی برای ثبت ورود و خروج و برنامه‌ریزی و همچنین دریافت یک سری از اطلاعات از طریق کارت خوان لپ تاپ و یا اتصال به پرینتر قابل انجام خواهند بود.

این دستگاه‌ها به دلیل ساده بودن نوع برنامه امکان اتصال به سایر سیستم های امنیتی مثل اعلام خطر و یا دوربین مداربسته را ندارند و برای تعداد محدودی درد و با فاصله کم مناسب می باشند در عوض نصب و راه اندازی آن ها بسیار آسان است و در کمترین زمان سیستم کنترل تردد آن ها آماده خواهد شد.

سیستم کنترل تردد یکپارچه

معمولا آنچه که در پاسخ به سیستم کنترل تردد در ذهن افراد در سیستم شامل تجهیزات شناسایی مثل اثر انگشت تشخیص چهره و کارت است و برد های کنترل تحت شبکه نرم افزار مدیریت و همچنین فرمان های قابل اجرای متنوع برای تعداد بسیار زیادی در و فضای امنیتی می باشد. این شبکه مجهز ترین نوع سیستم کنترل تردد دست اکسس کنترل یکپارچه نامیده می شود . مهمترین ویژگی سیستم های کنترل تردد یکپارچه باز بودن دست اپراتور برای کنترل کردن شرایط و برنامه ریزی سریع برای آن ها است به علاوه این سیستم ها امکان توسعه برای اتصال به انواع درب ها را می دهد و دارایی کنترل مرکزی می باشد. همچنین امکان تعریف شیفت های کاری اتصال به سیستم های مداربسته و اخطار ها کنترل مستقیم ورودی‌ ها ایمنی بالای برنامه و تعریف شرایط دشواری و آتش سوزی از ویژگی‌های مهم این است که این سیستم های یکپارچه دارند. یکی از اجزای اصلی عکس کنترلر ها ابزار های احراز هویتی هستند این ابزار می تواند شامل کارت رم اپلیکیشن های گوشی دوربین های پلاک خوان و تجهیزات بیومتریک مثل شناسه اثر انگشت شناسایی چهره تشخیص صدا و اسکن قرنیه باشد این وسایل اطلاعات افرادی را که دارای دسترسی هستند از قبل سیستم گرمی دارد و در زمان ورود به آنها این اجازه را می دهد. سیستم کنترل تردد یکپارچه مدل های زیادی دارد قبل از تهیه و خرید با فرد متخصص در این زمینه صحبت نمایید .

جهت خرید دستگاه کنترل تردد با کارشناسان شرکت فرافن سامانه آسیا تماس بگیرید.

شماره تماس

   تلفن : ۰۲۱۲۲۸۷۹۷۶۱، ۰۲۱۲۲۸۷۹۷۶۳، ۰۲۱۲۶۷۲۲۴۷۴، ۰۲۱۲۶۷۲۲۴۶۹

  تلفن همراه : ۰۹۱۰۰۶۷۸۹۱۲

آدرس ما

تهران،خیایان دکتر علی شریعتی، پایین تر از حسینیه ارشاد، بن بست ویرا، پلاک ۱۲، واحد ۱۶، کد پستی: ۱۹۴۷۹۴۳۷۶۸

   info@faraafan.com

 

اخبار مرتبط:
تجهیزات استخر خانگی چیست؟ معرفی کامل انواع تجهیزات
تجهیزات استخر خانگی چیست؟ معرفی کامل انواع تجهیزات

معرفی انواع تجهیزات استخر خانگی مانند: پمپ و فیلتر، پمپ و فیلتر ، لوازم بهداشتی و نگهداری آب ، تجهیزات تهویه ‌ای ، تجهیزات نورپردازی و...

علی بیگدلی: فرق چندانی میان بایدن و ترامپ برای ایران وجود ندارد
علی بیگدلی: فرق چندانی میان بایدن و ترامپ برای ایران وجود ندارد

تحلیلگر مسائل سیاسی کشورمان گفت: من باور دارم حتی اگر بایدن هم بار دیگر رئیس‌جمهور شود، رفتاری خشن در قبال ایران خواهد داشت؛ بنابراین می‌شود گفت که فرق چندانی میان بایدن و ترامپ برای ایران وجود ندارد. ما باید سعی کنیم ارتباط خود را در عرصه بین المللی گسترش دهیم.

نقش وکیل ملکی در خرید و فروش املاک: راهنمای جامع
نقش وکیل ملکی در خرید و فروش املاک: راهنمای جامع

خرید و فروش املاک یکی از پیچیده‌ترین و حساس‌ترین معاملات مالی است که افراد ممکن است در طول زندگی خود انجام دهند.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است