کد خبر : 207705
انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - 16:19
دسته‌بندی : اخبار ویژه
چاپ

جزییات تازه از انتشار عکس های منشوری «رستم قاسمی»

علی جعفری، مشاور و رئیس دفتر رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی به تصاویری که اخیرا از قاسمی در فضای مجازی منتشر شده، واکنش نشان داد.

جزییات تازه از انتشار عکس های منشوری «رستم قاسمی»

به گزارش سایت خبری مدارا؛ علی جعفری، مشاور و رئیس دفتر رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی به تصاویری که اخیرا از قاسمی در فضای مجازی منتشر شده، واکنش نشان داد.

 

جعفری در صفحه توییتری خود نوشت: «صرف‌نظر از اصالت عکسها، انتشار عکسهای خصوصی یک زن و شوهر با کدام مکتب اخلاقی سازگار است؟ برای اغراض سیاسی، شرافت و انسانیت را لجن‌مال نکنیم.»

این ادعا در حالی مطرح می شود که با فرض نسبت داشتن خانم در عکس با سردار رستم قاسمی عدم رعایت حجاب او چه توجیه ای می تواند داشته باشد؟

اخبار مرتبط:
زاکانی؛ شهرداری که تهران را کُشت
زاکانی؛ شهرداری که تهران را کُشت

علیرضا زاکانی اگر بهترین گزینه برای پوشش رئیسی نبود، یکی از بهترین‌ها بود. یک سیاستمدار هجومی و بدون سابقه مدیریتی که مشخص بود رای نمی‌آورد اما نقش مهمی در مناظرات ایفا کرد و پاداش خود را گرفت. مرداد ۱۴۰۲ نیز دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور مدیریت آسیب‌های اجتماعی در تهران شد. 

نماینده مجلس: باید جلوی ارسال هرگونه نیرو و انرژی به اسرائیل گرفته شود
نماینده مجلس: باید جلوی ارسال هرگونه نیرو و انرژی به اسرائیل گرفته شود

عباس‌زاده مشکینی گفت: باید راه‌هایی که هرگونه نیرو و انرژی به اسرائیل فرستاده می‌شود، بسته شود. طبیعتا از جغرافیایی که در اختیار محور مقاومت است، انجام چنین چیزی محال است و در تیررس نیروهای ما نیست.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است