کد خبر : 207685
انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - 14:44
دسته‌بندی : دسته‌بندی نشده
چاپ

سازمان قضایی نیروهای مسلح تخریب اموال مردم توسط «یگان ویژه» را گردن نگرفت

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح درباره فیلم منصوب به پلیس که موتورهای پارک شده را تخریب می‌کنند توضیحاتی ارائه کرده که مشابه ادعاهای اعتراضات آبان سال 98 است.

سازمان قضایی نیروهای مسلح تخریب اموال مردم توسط «یگان ویژه» را گردن نگرفت

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ریس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: پس از بررسی کامل فیلمی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده و اینگونه القاء می‌کند که پلیس در حال تخریب و شکستن موتورسیکلت‌های مردم است، مشخص شد که در محتوای این فیلم صحنه‌سازی صورت گرفته است.

نوار سفیدرنگی که در کلاه افراد به ظاهر پلیس داخل فیلم دیده می‌شود اساسا در کلاه‌ نیروهای یگان امداد و یگان ویژه پلیس وجود ندارد؛ ضمن آنکه بعضی از باتوم‌هایی که در این فیلم در دست افراد به‌ظاهر پلیس قرار دارد، متفاوت از باتوم‌های نیروی انتظامی است

گفتنی است در حوادث و آشوب های آبان سال ۹۸ هم پلیس این ادعا که اموال مردم توسط یگان های ضدشورش مورد تخریب قرار می گیرد را تکذیب کرده بود. تصویر اول برای سال ۹۸ و تصویر دوم برای اعتراضات اخیر است.
اخبار مرتبط:
نقش وکیل ملکی در خرید و فروش املاک: راهنمای جامع
نقش وکیل ملکی در خرید و فروش املاک: راهنمای جامع

خرید و فروش املاک یکی از پیچیده‌ترین و حساس‌ترین معاملات مالی است که افراد ممکن است در طول زندگی خود انجام دهند.

چگونه درد ناشی از درمان ارتودنسی را التیام بخشیم؟
چگونه درد ناشی از درمان ارتودنسی را التیام بخشیم؟

یکی از متداول ترین سؤالاتی که در مورد بریس ها پرسیده می شود این است که آیا قرار دادن آنها باعث ایجاد درد یا ناراحتی می شود یا خیر و با درد بریس ارتودنسی باید چه کنیم؟ پاسخ صادقانه این است که براکت ها وقتی روی دندان ها قرار می گیرند اصلاً درد ندارند، بنابراین دلیلی برای نگرانی در مورد قرار ملاقات دریافت آنها وجود ندارد.

معرفی انواع چاپ
معرفی انواع چاپ

در این قسمت از مقالات به بررسی جامع و کامل در مورد چاپ دیجیتال تهران پرداخته می شود و اینکه جهت انجام چاپ دیجیتال در تهران به چه مراکزی می توان مراجعه نمود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است