کد خبر : 207516
انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - 16:41
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

محمدرضا خباز: اخیراً برای خرید، میدان تره بار بودم یکی می‌گفت «صد رَحمت به دولت روحانی»

فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: اخیرا به میدان تره بار برای خرید رفته بودم، فردی در صف پشت سر من ایستاده بود و شروع به بدوبیراه گفتن به دولت کرد و ادامه داد «صد رحمت به دولت قبلی». البته این روایت شاید به درد تصمیم گیری نخورد ولی جا دارد این دولت خودش افکارسنجی انجام دهد. این اقدام هزینه زیادی هم ندارد.

محمدرضا خباز: اخیراً برای خرید، میدان تره بار بودم یکی می‌گفت «صد رَحمت به دولت روحانی»

 به گزارش سایت خبری مدارا؛انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ وقتی در حال برگزاری بود، سیدابراهیم رئیسی شعارهایی می داد که گویی از همان فردای حضور در پاستور قرار است اتفاقات بزرگی در عرصه مدیریت کشور بیفتد و موج تحولات بقدری بلند باشد که در کوتاه مدت همه مشکلات کشور و مردم برطرف شوند اما یکسال گذشت، اتفاقی که نیفتاد هیچ، هر روز تورم و گرانی بدتر از دیروز، به طوری که این روزها برخی سیاسیون اصولگرا و اصلاح طلب صراحتا بیان می کنند «مردم دولت روحانی را دعا و از آن ایام به خوشی یاد می کنند.»

محمدرضا خباز درباره میزان تفاوت قائل شدن مردم بین ریاست جمهوری رئیسی و ریاست جمهوری حسن روحانی گفت: آقای رئیسی روز بیست و هفتم ماه مبارک رمضان امسال ۲۴ فعال سیاسی اعم ۶ اصلاح طلب و ۱۸ اصولگرا را به دفتر کارش دعوت کرد و نقطه نظرات آنها را درباره موضوعات گرفت.

وی افزود: خانم راکعی در آن نشست به آقای رئیسی گفت «شما با نوع مدیریت چند ماه اخیرتان کاری کردید که مردم آرزوی دولت قبل را دارند»، آقای رئیس جمهور زمانی که پاسخ صحبت های سیاسیون را می داد، به این جمله خانم راکعی پاسخ نگفت ولی وقتی همه برای گرفتن عکس دسته جمعی آماده می شدند، آقای رئیسی رو کرد به طرف خانم راکعی و گفت «مردم آرزوی هر دولتی را کنند، آرزوی دولت قبل را نخواهند کرد». در واقع آقای رئیس جمهور می خواست بگوید ما بهتر از دولت قبل عمل کردیم.

این فعال سیاسی اصلاح طلب اظهار کرد: اخیرا به میدان تره بار برای خرید رفته بودم، فردی در صف پشت سر من ایستاده بود و شروع به بدوبیراه گفتن به دولت کرد و ادامه داد «صد رحمت به دولت قبلی». البته این روایت شاید به درد تصمیم گیری نخورد ولی جا دارد این دولت خودش افکارسنجی انجام دهد. این اقدام هزینه زیادی هم ندارد.

این نماینده ادوار مجلس با اشاره به بودجه هزار میلیاردی گشت ارشاد افزود: خوب است از همین اعتبار برای تحقیق بی طرفانه درباره «میزان رضایت مردم از دولت» استفاده کنند و آن را در اختیار رئیس جمهور و تصمیم سازان و تصمیم گیران کشور قرار دهند وگرنه اطرافیان یا حرمت می کنند واقعیت را نمی گویند یا برای حفظ موقعیت خودشان واقعیت ها را بیان نمی کنند و حتی برخی افراد برای تحکیم پایه های مقام و منصب خودشان مجیزگویی می کنند.

اخبار مرتبط:
جلسه مهم پزشکیان و تیم اقتصادی‌اش درباره یارانه‌ها
جلسه مهم پزشکیان و تیم اقتصادی‌اش درباره یارانه‌ها

داود منظور پس از دیدار با رئیس جمهوری منتخب گفت: ما به عنوان مشاور حتما در خدمت پزشکیان خواهیم بود و قرار بر این شد؛ در باب مواردی که ایشان صلاح بدانند، مجددا خدمتشان برسیم.

علی بیگدلی: با رفتن بایدن، وضعیت ترامپ بهتر شد
علی بیگدلی: با رفتن بایدن، وضعیت ترامپ بهتر شد

تحلیلگر مسائل بین‌الملل گفت: با رفتن بایدن وضعیت ترامپ بهتر خواهد شد زیرا او سابقه کار اجرایی زیادی داشته است و مورد توجه مخاطبان دموکرات‌ها بود ولو به طور نسبی اما خانم هریس آن توان لازم را ندارد.

پزشکیان از اظهاراتِ روز یکشنبه‌اش عقب‌نشینی کرد؛ تحریمی‌ها هم برای عزت کشور به صحنه بیایند
پزشکیان از اظهاراتِ روز یکشنبه‌اش عقب‌نشینی کرد؛ تحریمی‌ها هم برای عزت کشور به صحنه بیایند

رئیس جمهوری منتخب اظهار داشت: بار سنگینی روی دوش‌های خودم احساس می‌کنم که تحمل آن سخت است یکی از مشکلات من این است که همه می‌خواهند با من ملاقات کنند، من چگونه باید پاسخ همه را بدهم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است