کد خبر : 207487
انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۰۸ - 14:26
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

برخی از دانشجویان خواجه نصیر به دانشگاه ممنوع الورود شدند

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی از منع ورود چند تن از دانشجویان خود خبر داد.

برخی از دانشجویان خواجه نصیر به دانشگاه ممنوع الورود شدند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی مانند بسیاری از دانشگاه‌های کشور شاهد ناآرامی و اعتراضات دانشجویان خود بود. این اعتراضات در حضور علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت نیز ادامه پیدا کرد و موجب ناتمام ماندن جلسه گفت‌وگو او با دانشجویان این دانشگاه شد.

در این راستا، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین اعلام کرده که با توجه به عدم رعایت قوانین توسط برخی دانشجویان، عده‌ای از آنها اجازه ورود به دانشگاه ندارند.

در متن اطلاعیه این دانشگاه آمده است:

” پیرو اطلاعیه قبلی مدیریت دانشگاه در خصوص اخلال ایجاد شده در فرایندهای آموزشی و پژوهشی دانشگاه توسط برخی از دانشجویان، ضمن تشکر از عموم دانشگاهیان که با رعایت مراتب قانونی به حفظ آرامش و انجام فعالیت‌های جاری دانشگاه کمک کردند، متأسفانه اصرار بر تداوم رخدادهای خارج از اخلاق و ادب و شئون دانشگاهی و اخلال در فرایندهای دانشگاه توسط جمع معدودی از دانشجویان، مدیریت دانشگاه را با وجود احترام به هرگونه فعالیت دانشجویان در چهارچوب اخلاق و مقررات، ناچار کرد از ظرفیت‌های انضباطی استفاده کرده و ورود تعدادی از دانشجویان خاطی به دانشگاه تا تعیین تکلیف پرونده انضباطی ایشان را ممنوع نماید. در این میان مطابق گذشته تأکید می شود بهترین راه اعلام نظرات و اعتراضات در محیط مقدس و علمی دانشگاه استفاده از بسترهای قانونی در فضایی منطقی، فکری و آرام می باشد.”

هیئت رئیسه دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی چندی پیش نیز با صدور اطلاعیه‌ای به دانشجویان خود هشدار داده بود که در صورت ادامه اعتراضات با دانشجویان خاطی برخورد انضباطی خواهد داشت.

اخبار مرتبط:
سوده نجفی: شهرداری درباره قرارداد چند هزارمیلیاردی شفاف سازی نکند جزییات را درصحن می گویم
سوده نجفی: شهرداری درباره قرارداد چند هزارمیلیاردی شفاف سازی نکند جزییات را درصحن می گویم

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران گفت اگر شهرداری تهران مستندات لغو قرار داد غیرقانونی خود را ارائه نکند جزییات این قرار داد را در صحن شورا مطرح خواهد کرد .

۱۲ نفر از اعضای شورا مدافع عملکرد زاکانی هستند
۱۲ نفر از اعضای شورا مدافع عملکرد زاکانی هستند

سخنگوی شورای شهر تهران گفت:‌ اکثریت اعضای شورای شهر از زاکانی به عنوان شهردار تهران حمایت می‌کنند.

دادگستری تهران: ادعای اخذ رشوه در ازای اعطای پست در شهرداری صحت‌سنجی شود
دادگستری تهران: ادعای اخذ رشوه در ازای اعطای پست در شهرداری صحت‌سنجی شود

در پی طرح ادعاهایی در فضای مجازی مبنی بر اخذ رشوه در ازای اعطای پست در شهرداری، دادگستری کل استان تهران خطاب به دادسرای عمومی و انقلاب تهران دستور بررسی و صحت‌سنجی ادعاهای مطرح شده در این زمینه را صادر کرد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است