رئیس سازمان نظام پزشکی در تجمع کتک خورد و استعفا داد

قائم مقام سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ استعفایش را در اعتراض به برخورد با کادر سلامت و پزشکان در تجمع روز چهارشنبه تایید می‌کند و خبر می‌دهد پس از اینکه ماموری به صورت موید علویان، رئیس سازمان نظام پزشکی تهران مشت زده و فک پایین او آسیب دیده، او از سمتش استغفا کرده است.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ محمد رازی، قائم مقام سازمان نظام پزشکی تهران بزرگ استعفایش را در اعتراض به برخورد با کادر سلامت و پزشکان در تجمع روز چهارشنبه تایید می‌کند و خبر می‌دهد پس از اینکه ماموری به صورت موید علویان، رئیس سازمان نظام پزشکی تهران مشت زده و فک پایین او آسیب دیده، او از سمتش استغفا کرده است. رازی می‌گوید بیانیه پزشکان بر اساس نص صریح قانون بوده و حالا شخص رئیس جمهوری باید درباره اتفاقات دیروز پاسخگو باشد.

موید علویان، رئیس هیئت مدیره این سازمان هم  در متنی خطاب به هیئت مدیره نظام پزشکی تهران بزرگ نوشته است:  «به نام خدای صادق هیئت مدیره محترم نظام پزشکی تهران بزرگ با سلام و تشکر از اعتمادی که به اینجانب داشتید؛ به دلیل اینکه در حال حاضر امکان انجام تکالیف قانونی و‌ محوّله خود را ندارم، ضمن استعفا از ریاست، از عضویت در هیات مدیره هم کنار می‌روم. عزت و سربلندی جامعه پزشکی آرزوی همگان است.»