کد خبر : 206515
انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - 09:39
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

مردی همسر و فرزند خردسالش را خفه کرد

متهم در بازجویی‌ها به قتل همسر و فرزند خردسالشان اعتراف کرد و مدعی شد که بر سر اختلافات خانوادگی دست به این جنایت زده است.

مردی همسر و فرزند خردسالش را خفه کرد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ اواسط مهرماه مردی با پلیس تماس گرفت و خبر از به قتل رسیدن خواهر و خواهرزاده‌اش در خانه‌شان داد. این مرد گفت: وقتی چندین بار با خواهرم و همسرش تماس گرفتم و جوابی نشنیدم، نگران شدم و خودم را به خانه‌شان رساندم اما پس از ورود به داخل خانه با اجساد بی‌جان هر دوی آنها که در یکی از اتاق‌ها افتاده بود روبه‌رو شدم. به‌دنبال این تماس، تیمی از مأموران راهی محل حادثه شدند.

بررسی‌ها نشان می‌داد که مادر ۲۸ساله و فرزند خردسال او هر دو بر اثر خفگی به قتل رسیده‌اند و عامل این جنایت کسی جز پدر خانواده نبوده است. مأموران متوجه شدند که این مرد از مدتی قبل وبر سر اختلافات خانوادگی با همسرش درگیر بود و پس از جنایت نیز بدون برجا گذاشتن ردی از خودش ناپدید شده بود. از همان زمان تحقیقات برای دستگیری مظنون اصلی این جنایت هولناک آغاز شد.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: در کمتر از ۲۴ساعت مخفیگاه قاتل فراری در اطراف محل جنایت شناسایی و این مرد در یک عملیات ضربتی دستگیر شد. او در بازجویی‌ها به قتل همسر و فرزند خردسالشان اعتراف کرد و مدعی شد که بر سر اختلافات خانوادگی دست به این جنایت زده است. با اعترافات متهم، برای او قرار قانونی صادر شد و تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

اخبار مرتبط:
جلیل محبی: بازگشت گشت ارشاد به خیابان‌ها خواست دولت بود
جلیل محبی: بازگشت گشت ارشاد به خیابان‌ها خواست دولت بود

دبیر سابق ستاد امر به معروف و نهی از منکر، بازگشت گشت ارشاد به خیابان ها را از اقدامات دولت نامیده است.

آتش‌سوزی در پایانه شرق تهران با ۶ کشته / جزییات
آتش‌سوزی در پایانه شرق تهران با ۶ کشته / جزییات

آتش سوزی در پایانه شرق تهران ۶ کشته و یک مصدوم برجای گذاشت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است