کد خبر : 206405
انتشار : ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - 10:15
دسته‌بندی : اجتماعی
چاپ

نیروی انتظامی در اغتشاشات شهید داد اما کسی از اغتشاشگران را نکشت

فرمانده انتظامی فارس گفت: برخی از کشورهای اروپایی از ابتدای تابستان جاری، اعلام کردند هیچ گردشگری به سوی ایران نرود و به دنبال این موضوع، با یک بهانه واهی دست دشمن رو شد.

نیروی انتظامی در اغتشاشات شهید داد اما کسی از اغتشاشگران را نکشت

به گزارش سایت خبری مدارا؛سردار رهام بخش حبیبی امروز در جلسه مشترک جامعه روحانیت شیراز و شورای قضائی و انتظامی استان فارس، اظهار کرد: هر وقت دشمن بر روی چیزی دست گذاشت و موضع گرفت، باید بدانید آن مسئله حق است که دشمن را ناراحت کرده است.

وی در ادامه به هجمه های علیه روحانیت نیز اشاره و اضافه کرد: در اتفاقات اخیر مشاهده شده که شعارها و هجمه هایی را به روحانیت نسبت دادند؛ این کار دشمن نشان از فعالیت مطلوب این قشر دارد.

فرمانده انتظامی فارس تصریح کرد: دشمنان با این شعار و نگاه به دنبال این هستند که ایران قوی نباشد، چرا که هر وقت ایران قوی نباشد می توانند ضربه بزنند.

وی به تبیین وقایع اخیر پرداخت و خاطرنشان کرد: طبق اعلام میراث فرهنگی، کشورهای اروپایی از سه ماه قبل از اغتشاشات اعلام کردند هیچ گردشگری به سوی ایران نرود، اعتقاد ما این است که با یک بهانه واهی دست دشمن رو شد، از این رو آمادگی مجموعه فراجا نیز بیشتر شد و هنگامی که به ماه مهر رسیدیم، دانش آموزان در جبهه دشمن نبودند و آنان را همراهی نکردند.

سردار حبیبی گفت: شب اول و دوم اغتشاشات، هجمه سنگینی آوردند که مردم را به سطح خیابان بیاورند اما مردم همراهی نکردند، دشمن همه هم و غم خود را گذاشت تا مردم را علیه پلیس به صحنه بیاورد اما مردم دشمن را همراهی نکردند.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در اغتشاشات شهید داد اما کسی از اغتشاشگران را نکشت.

اخبار مرتبط:
هَمسرم با ازدواج دوم من مخالفت کرد، کُشتَمش
هَمسرم با ازدواج دوم من مخالفت کرد، کُشتَمش

فردی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از کشف جسد زنی ۴۳ ساله در یکی از باغ‌های شهرستان فلاورجان خبر داد. با انجام اقدامات پلیسی کارآگاهان در صحنه جرم مشخص شد شوهر مقتول به دلیل اختلافاتی که با وی داشته او را به باغ شخصی‌اش آورده و پس از بستن دست و پای همسرش به صندلی وی را خفه کرده است.

زاکانی روی لباس‌های نیروهای شهرداری دوربین نصب می‌کند
زاکانی روی لباس‌های نیروهای شهرداری دوربین نصب می‌کند

شهردار تهران در حاشیه جلسه هیات دولت درخصوص نصب دوربین روی لباس حریم بانان توضیحاتی ارایه کرد.

توییت یکی از مدیران میانی زاکانی، صدای اعتراض اعضای شورای شهر را بلند کرد / امانی:‌ آب از سرچشمه گل‌آلود است
توییت یکی از مدیران میانی زاکانی، صدای اعتراض اعضای شورای شهر را بلند کرد / امانی:‌ آب از سرچشمه گل‌آلود است

ریشه این اعتراض‌ها به توییت سوده نجفی، عضو شورای شهر تهران برمی‌گردد. او در واکنش به انتشار عکس شهردار تهران در نماز عید فطر و تمسخر برخی از کاربران فضای مجازی نوشته بود: کسانی که عکس شهردار تهران در نماز عید فطر را تمسخر می‌کنند، قطعا بویی از ایمان نبرده‌اند و آخرت خود را خراب می‌کنند. ناکارآمد و ضعیف است و سرجایش قرارنگرفته هر نقدی به او دارید اما ورود به روابطش با خدا و تمسخر، گناهی نابخشودنی است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است