کد خبر : 205961
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - 11:21
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

نماینده مجلس: در جمهوری اسلامی ما مسئولان شهامت عذرخواهی داریم

نماینده مردم اهواز گفت: ما الان گوش شنوا داریم و در همین دو سال گذشته جمعیت‌ها صنوف، بازنشستگان و غیره برای پیگیری مطالبات خودشان آمدند. ممکن است همه نیازهای آنان برطرف نشده باشد اما ساز و کار تعریف شده‌ای وجود دارد. قوانین ما باید اصلاح شود اما دشمنان آرزوی براندازی و تجزیه طلبی را به گور خواهند برد که ایران اسلامی را به این وضعیت دچار کند.

نماینده مجلس: در جمهوری اسلامی ما مسئولان شهامت عذرخواهی داریم

به گزارش سایت خبری مدارا؛ مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در پاسخ به سوالی درباره شکایت فراجا از ۴ نماینده مجلس گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی، با همه اشکالاتی که ممکن است به فرمایش رهبر انقلاب وجود داشته باشد و هیچ جا نیست که دارای اشکال نباشد و کوتاهی‌هایی هم داریم و شهامت آن را داریم که ما نمایندگان و مسئولان نظام درباره آن کوتاهی‌ها عذرخواهی کنیم، چیزی که در دنیا وجود ندارد.

وی افزود:‌ آمریکا در مدت هفت سال با سیصد زن رنگین پوست خود برخورد کرد و برخی‌ها می‌گویند حجاب آمریکایی خوب است که به بحث دینی آن کاری ندارم ولی اقتدار پلیس آمریکا خوب نیست. آنجا کسی جرات می‌کند گلوی مامور نیروی انتظامی را ببرد؟ اگر این کار را بکند ببینید چه بلایی بر سر او خواهند آورد. همین نیروی منافقین که دستش به خون ۱۷ هزار شهید آلوده است یا کومله که ۵۰۰۰ زن و مرد کرد شریف را سر برید اگر نگاه کنیم آن‌ها ادعای آزادی دارند ما الان گوش شنوا داریم و در همین دو سال گذشته جمعیت‌ها، صنوف، بازنشستگان و غیره برای پیگیری مطالبات خودشان آمدند. ممکن است همه نیازهای آنان برطرف نشده باشد اما ساز و کار تعریف شده‌ای وجود دارد. قوانین ما باید اصلاح شود اما دشمنان آرزوی براندازی و تجزیه‌طلبی را به گور خواهند برد که ایران اسلامی را به این وضعیت دچار کند.

یوسفی تصریح کرد: شما امروز نگاه کنید آمبولانس‌هایی که با پول مالیات بازنشستگان و کارگران شریف تهیه شد، نه با پول برخی بازیگران و فوتبالیست‌هایی که برای به دنیا آوردن فرزندشان به خارج از کشور رفتند و بعد شعار ایران دوستی می‌دهند، تخریب شد چه زمانی آن‌ها طرف مردم بودند. ما گوش شنوا داریم اما مانند دنیا رفتار خواهیم کرد. آمریکا اخیرا یک فعال رسانه‌ای را برای اینکه اظهارنظری درباره کشته شدن دانش آموزان در مدارس را مطرح کرده بود تا تجارت اسلحه خود را داشته باشد، ۹۶۳ میلیون دلار جریمه کرد آیا این نوع رفتار با آزادی بیان و مهد آزادی است؟‌

نماینده مردم اهواز در پاسخ به این سوال که قانون برگزاری تجمعات چه زمانی تعیین تکلیف می‌شود، گفت: این موضوع در حال بررسی در کمیسیون شوراها است. این کشور برای مردم بوده اما کسی که بخواهد براندازی کند و با آتش زدن به مردم آسیب بزند حتما باید با او برخورد کنند.

اخبار مرتبط:
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود

نماینده مجلس درباره فساد در چای گفت: این خبر تاسف بار را ما هم در رسانه‌ها خواندیم، دیدیم و شنیدیم که متاسفانه بسیار آزار دهنده است. این اخبار روح و جسم هر شهروند ایرانی را فلج می‌کند.

وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد
وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد

اسماعیلی گفت: در سال 1400 که یکی از شاگردان مکتب امام صادق(ع) به ریاست دولت رسید، دشمن احساس خطر بیش‌تری کرد.

پیمان جبلی: طوفان‌الاقصی عملیات فریب بود
پیمان جبلی: طوفان‌الاقصی عملیات فریب بود

رئیس سازمان صدا و سیما در آیین گرامیداشت روز دانشجو با عنوان «بزرگداشت ملی مقاومت» در دانشگاه تهران گفت: عملیات طوفان الاقصی بزرگترین عملیات فریب در تاریخ است. مقاومت رژیم صیهونیستی را خوار و تحقیر کرد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است