کد خبر : 205507
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - 18:00
دسته‌بندی : ورزشی
چاپ

رسول خادم هَم ممنوع‌الخروج شد!

رییس اسبق فدراسیون کشتی روز گذشته به دلیل حمایت‌هایش از اعتراضات مردمی، توسط یک نهاد امنیتی احضار شد.

رسول خادم هَم ممنوع‌الخروج شد!

به گزارش سایت خبری مدارا؛ رسول خادم (رییس اسبق فدراسیون کشتی و از قهرمانان به نام این رشته) که روز گذشته به دلیل حمایت‌هایش از اعتراضات مردمی، توسط یک نهاد امنیتی احضار شده و پاسپورت او ضبط شد، در پستی اینستاگرامی نوشت: «وطن، تو سبزِ جاودان بمان، پلشتیها و نفرت پراکنی ها تو را خراب و فرسوده نکند! تو سبزِ جا‌ودان بمان.»

قهرمان کشتی آزاد جهان و المپیک در پست دیگری هم نوشت: «دردِ وطن، وطنی که متعلق به همه است، وطنی که تک صدایی نیست، تک رنگی ندارد، “خودی” و “غیر خودی” ندارد، انسان از هر مرام و مسلکی در آن “کرامت” دارد، وطنی که در آن همه صداها شنیده میشود، وطنی که مردمانش از هر رنگ، قومیت، کلام و مذهبی با هم زندگی میکنند و با هم مدارا می‌کنند، وطنی که اصحاب قدرتش میهن را دوست دارند، و درد اقشار مختلفش مردم را میفهمند. وطن “درد” دارد.»

گفتنی است پیش از این “علی دایی، سپهر حیدری و..هم ممنوع الخروج شده بودند.

اخبار مرتبط:
رامین رضاییان به استقلال پیوست
رامین رضاییان به استقلال پیوست

مدافع - هافبک فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان اصفهان که جزو گزینه‌های نقل‌وانتقالاتی استقلال بود، پس از چند دور مذاکره با مسئولان این باشگاه به توافق نهایی دست یافت.

شوک بزرگ به مردم انزلی؛ بازیکن جوان ملوان درگذشت
شوک بزرگ به مردم انزلی؛ بازیکن جوان ملوان درگذشت

فوت بازیکن جوان ملوان هواداران این تیم را در انزلی داغدار کرد.

بانویی که یورو ۲۰۲۴ را گزارش می‌کند / فرنوش جعفری: گزارشگری‌ام که لغو شد، عادل زنگ زد!
بانویی که یورو ۲۰۲۴ را گزارش می‌کند / فرنوش جعفری: گزارشگری‌ام که لغو شد، عادل زنگ زد!

فرنوش جعفری که حالا به‌عنوان یکی از اولین بانوان گزارشگر فوتبال محسوب می‌شود که فرصت گزارش زنده دیدارهای حساس جام ملت‌های اروپا از آپارات اسپرت را به دست آورده است، او درباره ورود خود به این عرصه گفت: واقعیت این است از آنجا که همیشه فوتبال ورزشی مردانه به حساب می‌آمده و کمتر خانم‌ها به سمت آن رفته‌اند اما برای من به‌عنوان دختری که در یک خانواده فوتبالی بزرگ شده‌ام، این شرایط متفاوت بود. هر‌چند برادر ندارم اما همه بستگان نزدیک ما فوتبالی هستند و همیشه در متن و بطن رقابت‌های فوتبالی حضور داشته‌اند. او ادامه داد:

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است