کد خبر : 205275
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - 18:01
دسته‌بندی : سیاسی، اسلاید
چاپ

گروهی از نمایندگان از زندان اوین بازدید می‌کنند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در جلسه امروز نماینده کمیسیون گزارشی از جلسه شورای امنیت کشور پیرامون درگیری در بند ۷ و ۸ زندان اوین و آتش سوزی رخ داده ارائه کرد. مقرر شد که نمایندگانی از کمیسیون امنیت ملی از زندان اوین بازدید کنند.

گروهی از نمایندگان از زندان اوین بازدید می‌کنند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در جمع خبرنگاران در رابطه با دستور کار جلسه امروز این کمیسیون گفت: جلسه امروز کمیسیون در ادامه دستورکار تقنینی خود، به ادامه بررسی طرح سازمان حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه پرداخت.

وی ادامه داد: در جلسه قبلی بند الف از ماده یک ابن طرح تصویب شده بود که در جلسه امروز با ارائه نطرات مخالفان و موافقان به بندهای ب و پ ماده اول این طرح پرداخته شده است. بر اساس بندهای تصویب شده، این سازمان در راستای صیانت از قوه قضاییه، ماموریت پیشگیری و مقابله با تهدید، تطمیع و فریب کارکنان این قوه را برعهده دارد. همچنین مقابله با توطئه ها و خرابکاری در قوه قضاییه با هماهنگی وزارت اطلاعات برعهده این سازمان خواهد بود.

نماینده مردم تهران اضافه کرد: بر اساس بندهای تصویب شده، این سازمان در راستای صیانت از قوه قضاییه، ماموریت پیشگیری و مقابله با تهدید، تطمیع و فریب کارکنان این قوه را برعهده دارد. همچنین مقابله با توطئه ها و خرابکاری در قوه قضاییه با هماهنگی وزارت اطلاعات برعهده این سازمان خواهد بود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی همچنین درخصوص حادثه شب گذشته زندان اوین و پیگیری کمیسیون در این رابطه ابراز داشت: در این جلسه، نماینده کمیسیون که در جلسه شورای امنیت کشور شرکت کرده بود، گزارشی از درگیری در بند ۷ و ۸ زندان اوین و آتش سوزی رخ داده ارائه کرد. مقرر شد که نمایندگانی از کمیسیون امنیت ملی از زندان اوین بازدید کنند. قبلا هم اعضای کمیسیون از این زندان بازدید کرده اند.

اخبار مرتبط:
جلسه مهم پزشکیان و تیم اقتصادی‌اش درباره یارانه‌ها
جلسه مهم پزشکیان و تیم اقتصادی‌اش درباره یارانه‌ها

داود منظور پس از دیدار با رئیس جمهوری منتخب گفت: ما به عنوان مشاور حتما در خدمت پزشکیان خواهیم بود و قرار بر این شد؛ در باب مواردی که ایشان صلاح بدانند، مجددا خدمتشان برسیم.

علی بیگدلی: با رفتن بایدن، وضعیت ترامپ بهتر شد
علی بیگدلی: با رفتن بایدن، وضعیت ترامپ بهتر شد

تحلیلگر مسائل بین‌الملل گفت: با رفتن بایدن وضعیت ترامپ بهتر خواهد شد زیرا او سابقه کار اجرایی زیادی داشته است و مورد توجه مخاطبان دموکرات‌ها بود ولو به طور نسبی اما خانم هریس آن توان لازم را ندارد.

پزشکیان از اظهاراتِ روز یکشنبه‌اش عقب‌نشینی کرد؛ تحریمی‌ها هم برای عزت کشور به صحنه بیایند
پزشکیان از اظهاراتِ روز یکشنبه‌اش عقب‌نشینی کرد؛ تحریمی‌ها هم برای عزت کشور به صحنه بیایند

رئیس جمهوری منتخب اظهار داشت: بار سنگینی روی دوش‌های خودم احساس می‌کنم که تحمل آن سخت است یکی از مشکلات من این است که همه می‌خواهند با من ملاقات کنند، من چگونه باید پاسخ همه را بدهم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است