کد خبر : 205269
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - 17:56
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

عضو شورای نگهبان: نباید جوری سخن بگوییم که دشمن از آن سوءاستفاده کند

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: امروز تهدید دشمن نسبت به هر زمان دیگری در طول تاریخ، عمیق‌تر و گسترده‌تر است؛ لذا از خواص جامعه انتظار می‌رود تا دست در دست هم در مقابل دشمن بایستند.

عضو شورای نگهبان: نباید جوری سخن بگوییم که دشمن از آن سوءاستفاده کند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ دست‌اندرکاران کنگره شهدای تربت حیدریه با حجت الاسلام سید احمد حسینی خراسانی دیدار کردند.

وی در این دیدار با یادآوری سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم جبران خواص نسبت به موضع گیری‌های غلط خود در جریانات اخیر، گفت: امروز تهدید دشمن نسبت به هر زمان دیگری در طول تاریخ، عمیق‌تر و گسترده‌تر است؛ لذا از خواص جامعه اعم از ورزشی، هنری، دانشگاهی، بازاری و حوزوی انتظار می‌رود تا دست در دست هم در مقابل دشمن بایستند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم افزود: نباید جوری سخن بگوییم که دشمن از آن سوء استفاده کند و اگر هم سخنی زده‌ایم باید در صدد جبران آن بر آییم. شرائط ما شرائطی است که مطمئنا با دعای خیر حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه) و رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب حمایت جانانه این ملت، همچون دفعات پیشین دشمن ناکام خواهند ماند.

حجت‌الاسلام حسینی خراسانی، شهرستان تربت حیدریه را پیشاهنگ در نهضت اسلامی معرفی کرد و اظهار داشت: این شهر مردمانی فرهیخته، متدین، فهیم، غیور و شجاع را در دل خود جای داده است و در اغتشاشات اخیر، یکی از شهرهایی بود که در آن خبری از آشوب و فتنه نبود و این مایه فخر این شهرستان است.

این عضو فقهای شورای نگهبان همچنین به تبیین برخی از زوایای جریان مشروطه و تطبیق آن با شرائط کنونی کشور پرداخت و هدف دشمن را ناامن کردن جامعه و براندازی نظام جمهوری اسلامی ارزیابی کرد.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای این که بتواند حوزه اقتصاد را سامان دهد از اشخاص و افرادی که سابقه عدم موفقیت در حوزه اقتصاد دارند استفاده نکند و آن‌ها را تکرار نکند.

حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند  / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست
حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست

فعال سیاسی اصولگرا خطاب به سعید جلیلی می‌گوید: یک مقدار در حاشیه بنشین و خودت را درست کن، تو که نه نصایح بزرگان اصولگرا و نه نصایح جریان میانه‌روی اصولگرا را قبول داری و خودت را برتر می‌دانی.

آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است
آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است

اکسیوس به نقل از سه مقام آمریکایی که خواسته‌اند نامشان فاش نشود افزود: «ایالات متحده در این پیغام نگرانی جدی خود از فعالیتهای توسعه اتمی جمهوری اسلامی و تلاشهایش برای تولید سلاح هسته‌ای را ابراز کرده و خواستار توقف این اقدامات شده است.»

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است