کد خبر : 205232
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - 11:34
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

تغییر در هیئت مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت/ مجلس اعضای جدید را انتخاب کرد

غلامرضا منتظری با 120 رای، سیدکاظم دلخوش با 119 رای، مجتبی توانگر با 119 رای، عبدالله ایزدپناه با 105 رای، و علی اصغر عنابستانی با 102 به عنوان مجموعه اعضای هیات مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت انتخاب شدند.

تغییر در هیئت مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت/ مجلس اعضای جدید را انتخاب کرد

به گزارش سایت خبری مدارا؛  نمایندگان مجلس امروز در جلسه علنی خود، ۵ نفر از ۱۰ نفر کاندیدای هیات مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت را انتخاب کردند.

۲۰۶ نفر به صورت الکترونیکی در دو دقیقه و ۳۰ ثانیه آراء خود را ثبت کردند. بر اساس آراء ثبت شده غلامرضا منتظری با ۱۲۰ رای، سیدکاظم دلخوش با ۱۱۹ رای، مجتبی توانگر با ۱۱۹ رای، عبدالله ایزدپناه با ۱۰۵ رای، و علی اصغر عنابستانی با ۱۰۲ به عنوان مجموعه اعضای هیات مدیره موسسه خبرگزاری خانه ملت انتخاب شدند.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای این که بتواند حوزه اقتصاد را سامان دهد از اشخاص و افرادی که سابقه عدم موفقیت در حوزه اقتصاد دارند استفاده نکند و آن‌ها را تکرار نکند.

حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند  / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست
حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست

فعال سیاسی اصولگرا خطاب به سعید جلیلی می‌گوید: یک مقدار در حاشیه بنشین و خودت را درست کن، تو که نه نصایح بزرگان اصولگرا و نه نصایح جریان میانه‌روی اصولگرا را قبول داری و خودت را برتر می‌دانی.

آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است
آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است

اکسیوس به نقل از سه مقام آمریکایی که خواسته‌اند نامشان فاش نشود افزود: «ایالات متحده در این پیغام نگرانی جدی خود از فعالیتهای توسعه اتمی جمهوری اسلامی و تلاشهایش برای تولید سلاح هسته‌ای را ابراز کرده و خواستار توقف این اقدامات شده است.»

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است