کد خبر : 204883
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - 17:14
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

امام جمعه یاسوج: تلفات زیادی در فضای مجازی دادیم

آیت الله حسینی گفت : چهار تا آدم فریب خورده فکر می کنند که می توانند پایه های این انقلاب را سست کنند آنها در اشتباه هستند؛ همچنان که امام فرمود اینقدر هزینه نکنید خودتان را اذیت نکنید که چیزی عایدتان نمی شود.

امام جمعه یاسوج: تلفات زیادی در فضای مجازی دادیم

به گزارش سایت خبری مدارا؛ امام جمعه یاسوج گفت: تلفات زیادی در فضای مجازی دادیم جان در بردن از این فضای مجازی معجزه است.

آیت الله سید نصیر حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته مرکز استان کهگیلویه و بویر احمد با تبریک ولادت پیامبر اسلام و امام جعفر صادق گفت: اگر ولادت پیغمبر نبود نبوت هم شکل نمی‌گرفت جهان شکل نمی گرفت لولاک لما خلقت الافلاک اگر او نباشد دینی در کار نیست حلال و حرام خدا مشخص نمی شود و معرفت عالم آخرت نصیب ما نمی‌گردید.

وی در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری در مورد اغتشاشات پراکنده اخیر اشاره کرد و گفت: نظام فقط متعلق به مردم ایران نیست بلکه از یمن گرفته تا آمریکای جنوبی همه آزادگان جهان در قبال این انقلاب احساس مسئولیت می‌کنند.

وی به سفر اربعینی خود اشاره کرد و گفت: با برخی از عراقی ها که در منازل آنها هم سخن می‌شدیم چنان تحلیل قوی از جمهوری اسلامی داشتند که حیرت زده می‌شدیم آنها جریان های انحرافی و آل سعود را به خوبی می‌شناسند و نسبت به انقلاب ما احساس مسئولیت می‌کنند.

حسینی یادآور شد: چهار تا آدم فریب خورده فکر می کنند که می توانند پایه های این انقلاب را سست کنند آنها در اشتباه هستند؛ همچنان که امام فرمود اینقدر هزینه نکنید خودتان را اذیت نکنید که چیزی عایدتان نمی شود آنهایی که دروغ پردازی کردند باید پاسخگو باشند آنها باید پاسخگوی خون‌های ریخته شده باشند آنها جنایت کردند احساسات جوانان را تحریک کردند و آشوبگری به راه انداختند.

نماینده ولی فقیه در استان گفت: مردم و جوانان کشور ما هوشیار و بیدار در صحنه حضور دارند وقتی میلیونها انسان به خیابان‌ها می‌آیند دشمنان به چشم نمی بینند اما ده تا آشوبگر را بزرگ جلوه می دهند.

وی افزود: قریب به اتفاق جوانان ما آگاه هستند این جوانان را باید به طلا گرفت اما فضای مجازی در این چند ساله و ۲۴ ساعته این جوانان را تحت بمباران قرار داده بود حتی آدم‌های بزرگسال را هم فریب می داد فحش و فضیحت نشان جوانان می‌دارد و به دنبال زایل کردن اعتماد مردم به نظام بود تلفات زیادی در فضای مجازی دادیم جان در بردن از این فضای مجازی معجزه است.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای این که بتواند حوزه اقتصاد را سامان دهد از اشخاص و افرادی که سابقه عدم موفقیت در حوزه اقتصاد دارند استفاده نکند و آن‌ها را تکرار نکند.

حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند  / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست
حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست

فعال سیاسی اصولگرا خطاب به سعید جلیلی می‌گوید: یک مقدار در حاشیه بنشین و خودت را درست کن، تو که نه نصایح بزرگان اصولگرا و نه نصایح جریان میانه‌روی اصولگرا را قبول داری و خودت را برتر می‌دانی.

آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است
آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است

اکسیوس به نقل از سه مقام آمریکایی که خواسته‌اند نامشان فاش نشود افزود: «ایالات متحده در این پیغام نگرانی جدی خود از فعالیتهای توسعه اتمی جمهوری اسلامی و تلاشهایش برای تولید سلاح هسته‌ای را ابراز کرده و خواستار توقف این اقدامات شده است.»

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است