کد خبر : 204731
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - 18:19
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

حسن عباسی احضار شد؟

منابع خبری در توییتر از احضار حسن عباسی به علت آنچه اظهارات این نظریه پرداز علیه فوتبالیست ها عنوان شده خبر دادند و به بررسی احتمال بازداشت این تحلیلگر مسائل سیاسی پرداختند.

حسن عباسی احضار شد؟

به گزارش سایت خبری مدارا: برخی رسانه ها اعلام کردند پس از حواشی به وجود آمده در پی برخی سخنان تند و تحریک آمیز، حسن عباسی علیه بازیکنان فوتبال، سخنران معروف احضار شده است.

پیش از این و در پی واکنش ها به اظهارات عباسی علیه بازیکنان فوتبال؛ نور نیوز رسانه وابسته به شورای‌عالی امنیت ملی در توئیتی اعلام کرده بود حسن عباسی سخنگوی هیچ بخش از حاکمیت نیست.

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه سایت مدارا نیست.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای این که بتواند حوزه اقتصاد را سامان دهد از اشخاص و افرادی که سابقه عدم موفقیت در حوزه اقتصاد دارند استفاده نکند و آن‌ها را تکرار نکند.

حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند  / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست
حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست

فعال سیاسی اصولگرا خطاب به سعید جلیلی می‌گوید: یک مقدار در حاشیه بنشین و خودت را درست کن، تو که نه نصایح بزرگان اصولگرا و نه نصایح جریان میانه‌روی اصولگرا را قبول داری و خودت را برتر می‌دانی.

آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است
آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است

اکسیوس به نقل از سه مقام آمریکایی که خواسته‌اند نامشان فاش نشود افزود: «ایالات متحده در این پیغام نگرانی جدی خود از فعالیتهای توسعه اتمی جمهوری اسلامی و تلاشهایش برای تولید سلاح هسته‌ای را ابراز کرده و خواستار توقف این اقدامات شده است.»

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است