کد خبر : 204456
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۲۰ - 09:36
دسته‌بندی : سیاسی، اسلاید
چاپ

نماینده تبریز در مجلس: سه گروه از گشت ارشاد ، نان می خورند!

علیرضا بیگی نماینده تبریز درباره گشت ارشاد گفت:دشمنان خارجی و سرویس‌های بیگانه و دستگاه عملیات روانی بیگانه از این رهگذر کلی مطلب به دست می‌آورند تا بتوانند از طریق آن وجهه جمهوری اسلامی ایران را مخدوش کنند.

نماینده تبریز در مجلس: سه گروه از گشت ارشاد ، نان می خورند!

به گزارش سایت خبری مدارا؛ برخی گروه‌های سیاسی داخلی کشور هم از رهگذر گشت ارشاد نان می‌خورند؛ چراکه گشت ارشاد به نمادی برای جریان سیاسی اصولگرا تبدیل شده که وقتی به قدرت می‌رسد، این گشت ارشاد به حرکت درمی‌آید و اظهار وجود می‌کند. برای جریان اصلاح‌طلب هم این گشت ارشاد موضوعی است که به‌واسطه آن می‌تواند انتقاد کند و غر بزند.یک جماعت چپاول‌گر دزد بیت‌المال هم از رهگذر گشت ارشاد نان می‌خورند؛ چراکه ذهن افکار عمومی از آنها دور می‌شود و انگار نه انگار ۹۲ هزار میلیارد تومان از جیب ملت دزدیده شده است.

گروه دیگری هم که از موضوع گشت ارشاد نفع می‌برند، همین نیروی انتظامی است. ما در مقطعی از دولت دهم، زمانی که فساد در نیروی انتظامی برجسته شد و قرار بود به این فساد رسیدگی شود که مسئول وقت عکس‌ها و مدارکی از وضعیت‌های مستهجن زنان خیابانی تهیه کرده و به مراجع نشان داده بود و مدعی شد من می‌خواهم با این مسائل برخورد کنم اما رئیس‌جمهور وقت (احمدی‌نژاد) مانع از این می‌شود. یعنی احساس کرده بود یک ناامنی شغلی و مسئولیتی برای او ایجاد شده است و به همین دلیل جلب حمایتی ایجاد کرده بود تا مانع از برکناری او شود.

اخبار مرتبط:
جلسه مهم پزشکیان و تیم اقتصادی‌اش درباره یارانه‌ها
جلسه مهم پزشکیان و تیم اقتصادی‌اش درباره یارانه‌ها

داود منظور پس از دیدار با رئیس جمهوری منتخب گفت: ما به عنوان مشاور حتما در خدمت پزشکیان خواهیم بود و قرار بر این شد؛ در باب مواردی که ایشان صلاح بدانند، مجددا خدمتشان برسیم.

علی بیگدلی: با رفتن بایدن، وضعیت ترامپ بهتر شد
علی بیگدلی: با رفتن بایدن، وضعیت ترامپ بهتر شد

تحلیلگر مسائل بین‌الملل گفت: با رفتن بایدن وضعیت ترامپ بهتر خواهد شد زیرا او سابقه کار اجرایی زیادی داشته است و مورد توجه مخاطبان دموکرات‌ها بود ولو به طور نسبی اما خانم هریس آن توان لازم را ندارد.

پزشکیان از اظهاراتِ روز یکشنبه‌اش عقب‌نشینی کرد؛ تحریمی‌ها هم برای عزت کشور به صحنه بیایند
پزشکیان از اظهاراتِ روز یکشنبه‌اش عقب‌نشینی کرد؛ تحریمی‌ها هم برای عزت کشور به صحنه بیایند

رئیس جمهوری منتخب اظهار داشت: بار سنگینی روی دوش‌های خودم احساس می‌کنم که تحمل آن سخت است یکی از مشکلات من این است که همه می‌خواهند با من ملاقات کنند، من چگونه باید پاسخ همه را بدهم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است