اخبار ضدو نقیض درباره بازگشت «عارف غلامی» به استقلال

با اعلام معاون حقوقی باشگاه استقلال، عارف غلامی به زودی در تمرینات این تیم حاضر خواهد شد اما زمان این بازگشت هنوز مشخص نشده است.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ اتفاقاتی که هفته گذشته برای مدافع استقلال رخ داد باعث شد که او هم بازی با فولاد را از دست بدهد هم اینکه قبل و بعد از این بازی، امکان شرکت در تمرین تیمش را نداشته باشد.

در شرایطی که معلوم نبود مدیریت باشگاه استقلال چه تصمیمی درباره فعالیت این بازیکن در شبکه‌های اجتماعی خواهد گرفت، ساعاتی پیش خبری منتشر شد مبنی بر آنکه جلسه کمیته انضباطی باشگاه استقلال با حضور عارف غلامی برگزار شده و احتمال بازگشت او به تمرینات وجود دارد.

فرشید سمیعی معاون باشگاه استقلال که برای شرکت در جلسه کمیته انضباطی به فدراسیون فوتبال رفته بود، در بخشی از صحبتهایش با خبرنگاران، درباره غلامی هم صحبت کرد و گفت که بعد از تشکیل جلسه کمیته انضباطی استقلال درباره این بازیکن، غلامی به زودی به تمرینات تیمش برخواهد گشت.

حالا باید منتظر ماند و دید که این ” به زودی” که سمیعی در موردش صحبت کرده، فردا خواهد بود یا نه.

گفتنی است سایت مدارا روز گذشته در خبری اختصاصی نوشت که این مدافع جوان استقلال مورد غضب سردار آجورلو مدیرعامل استقلال قرار گرفته است و نیم فصل احتمالاً از استقلال جدا خواهد شد.