کد خبر : 204352
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - 13:34
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

نماینده مجلس: باید صدای مردم را شنید

نماینده بجنورد، جاجرم و سملقان در مجلس با تاکید بر اینکه شنیدن صدای مردم بسیار مهم است، گفت: در راستای انسجام ملی و وحدت آفرینی، امروز کشور به یک گفتمان سازی قوی نیاز دارد و کرسی‌های آزاداندیشی تعاملی باید بین آحاد جامعه رویکردی داشته باشد که حقوق شهروندی مردم و مطالبات اقشار مختلف شنیده شود.

نماینده مجلس: باید صدای مردم را شنید

به گزارش سایت خبری مدارا، محمد وحیدی در جلسه علنی امروز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با اشاره به رای عدم اعتماد نمایندگان مجلس به وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه هفته قبل مجلس گفت: رای عدم اعتماد مجلس به وزیر کار نشان داد که مجلس ضمن احترام به دولت، این وزارتخانه را مهم می‌داند و وزارتخانه مردم وزیری قوی را می‌طلبد که توجه ویژه‌ای به معلولان، محرومان و مهارت آموزی در جامعه و رفاه و کارگران و بازنشستگان و پیشکسوتان داشته باشد.

این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات همچنین تاکید کرد: در راستای انسجام ملی و وحدت آفرینی، امروز کشور به یک گفتمان سازی قوی نیاز دارد و کرسی‌های آزاداندیشی تعاملی باید بین آحاد جامعه رویکردی داشته باشد که حقوق شهروندی مردم و مطالبات اقشار مختلف شنیده شود.

وحیدی با تاکید بر لزوم پیاده‌سازی نظام شایستگی در ارکان دولت، گفت: توجه دادن به علوم شناختی و توجه به اقتصادی که بیش از ۱۰ سال رشد آن در حد صفر بوده است و همچنین لزوم خدمت‌رسانی شبانه روزی در همه مدیریت ها بسیار مهم است. همچنین بعضی از طرح هایی که دولت شروع کرده مثل طرح مسکن ملی، اجاره بهای منازل، بورس، قیمت‌ها و توجه به راه‌های کشور و بعضی از خدمات عمرانی از مواردی است که نیاز به توجه ویژه‌ای دارد و می‌طلبد که افراد در جریان اداره کشور مواظبت کنند که در بعضی از  تحلیل‌های امنیتی خود روندی را نداشته باشند که آینده کشور دچار دو قطبی شود و خدای نکرده این فضای دو قطبی باعث شود که خلاف مشی رهبری اقدام شود.

وی تاکید کرد: واقعیت این است که شنیدن صدای مردم بسیار مهم است؛ آنچه که امروز برای آینده جوانان مهم است امید دادن به آینده است و امید دادن به آینده در برآیند اعمال مدیران کشور نمایان خواهد شد.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای این که بتواند حوزه اقتصاد را سامان دهد از اشخاص و افرادی که سابقه عدم موفقیت در حوزه اقتصاد دارند استفاده نکند و آن‌ها را تکرار نکند.

حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند  / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست
حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست

فعال سیاسی اصولگرا خطاب به سعید جلیلی می‌گوید: یک مقدار در حاشیه بنشین و خودت را درست کن، تو که نه نصایح بزرگان اصولگرا و نه نصایح جریان میانه‌روی اصولگرا را قبول داری و خودت را برتر می‌دانی.

آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است
آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است

اکسیوس به نقل از سه مقام آمریکایی که خواسته‌اند نامشان فاش نشود افزود: «ایالات متحده در این پیغام نگرانی جدی خود از فعالیتهای توسعه اتمی جمهوری اسلامی و تلاشهایش برای تولید سلاح هسته‌ای را ابراز کرده و خواستار توقف این اقدامات شده است.»

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است