کد خبر : 204347
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - 12:56
دسته‌بندی : سیاسی، پیشنهاد سردبیر
چاپ

سایت اصولگرا: استاندار تهران همان «آقای دوربینی» است

اظهارات اخیر محسن منصوری استاندار تهران، در خصوص عدم وجود زیرساخت‌های لازم برای مقابله با اغتشاشات یا همان اعتراضات صدای بسیاری از رسانه ها از جمله رسانه های اصولگرا را درآورد.

سایت اصولگرا: استاندار تهران همان «آقای دوربینی» است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ اظهارات اخیر محسن منصوری استاندار تهران، در خصوص عدم وجود زیرساخت‌های لازم برای مقابله با اغتشاشات یا همان اعتراضات صدای بسیاری از رسانه ها از جمله رسانه های اصولگرا را درآورد.

سایت اصولگرای صراط نیوز با «آقای دوربینی» خواندن استاندار دهه شصتی نوشت: “از زمان مرگ مهسا امینی و اتفاقات ناشی از آن، کمتر مسئولی را می‌توان پیدا کرد که به اندازه منصوری در اخبار حضور فعال داشته و مدام مصاحبه و صحبت کرده باشد.

منصوری ابتدا تلاش کرد با توییت‌هایی درمورد آمار بازداشتی ها، خودی نشان دهد. سپس به سلبریتی‌ها حمله کرد و از این گفت که در هر سوراخ موشی پنهان شده باشند، به سراغشان خواهند رفت. کمی که از اغتشاشات گذشته بود، هفته گذشته رسما پایان آن را نیز اعلام کرد و گفت که تهران سه روز است که در امنیت به سر می‌برد و تجمع خاصی نداشته! نتیجه این همه اصرار برای اظهارنظر پیرامون اغتشاشات همین گافی است که جناب استاندار دهه شصتی داده و حالا در صدد جبران آن برآمده؛ کاری بس دشوار که بعید است به همین راحتی انجام پذیر باشد.”

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد
نماینده مجلس: آقای پزشکیان دقت کند یک شرکت سهامی تشکیل ندهد

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت برای این که بتواند حوزه اقتصاد را سامان دهد از اشخاص و افرادی که سابقه عدم موفقیت در حوزه اقتصاد دارند استفاده نکند و آن‌ها را تکرار نکند.

حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند  / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست
حقیقت‌پور: جلیلی و حلقه جلیلیسم در ایران پایه‌گذار یک رفتار خشن توأم با دیکتاتوری هستند / جلیلی پایه‌گذار حمله به همه سفارتخانه‌هاست

فعال سیاسی اصولگرا خطاب به سعید جلیلی می‌گوید: یک مقدار در حاشیه بنشین و خودت را درست کن، تو که نه نصایح بزرگان اصولگرا و نه نصایح جریان میانه‌روی اصولگرا را قبول داری و خودت را برتر می‌دانی.

آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است
آمریکا ماه گذشته به ایران درباره فعالیت‌های هسته‌ای‌اش هشدار داده است

اکسیوس به نقل از سه مقام آمریکایی که خواسته‌اند نامشان فاش نشود افزود: «ایالات متحده در این پیغام نگرانی جدی خود از فعالیتهای توسعه اتمی جمهوری اسلامی و تلاشهایش برای تولید سلاح هسته‌ای را ابراز کرده و خواستار توقف این اقدامات شده است.»

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است