کد خبر : 204126
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - 13:55
دسته‌بندی : پیشنهاد سردبیر، سیاسی
چاپ

نماینده مجلس: ایران باید به انگلیس هشدار دهد که افسار «بی بی سی و ایران اینترنشنال» را بکشد

یک نماینده مجلس گفت: وزارت امورخارجه بایستی سفیر انگلیس را احضار و اعتراض خود را نسبت به عملکرد رسانه هایی که در لندن حضور دارند اعلام کند.

نماینده مجلس: ایران باید به انگلیس هشدار دهد که افسار «بی بی سی و ایران اینترنشنال» را بکشد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ اصغر سلیمی نماینده سمیرم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به رفتار مخرب رسانه های فارسی زبان خارج از کشور، اظهار داشت: انگلیس از گذشته به عنوان استعمارگر پیر یا روباه پیر شناخته می‌شود و این خوی استعارگری خود را تاکنون حفظ کرده و از هر طریقی درصدد است تا کشورهای هدف خود را مجددا استعمار کند.

وی افزود: لندن اکنون از طریق رسانه درحال رسوخ به کشورهای هدف خود است و با جوسازی های کاذب و دروغ پراکنی از طریق رسانه های رسمی خود یا رسانه هایی که میزبان آن هاست به دنبال هدف شوم خود یعنی استعمار و استثمار است.

نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت: در وقایع اخیر دیدیم که رسانه های فارسی زبان که از مبدا لندن پایتخت انگلیس برای ایران پخش می‌شوند دست به شرارت هایی زدند و از آن وظیفه ذاتی یک رسانه دور شدن و تبدیل به یک رسانه جنگی شدند و تمام برنامه های خود را تعطیل کرده و به صورت ۲۴ ساعته مشغول دروغ پراکنی علیه ایران شدند و حتی در این شبکه ها به راحتی ساخت مواد محترقه و بمب آموزش داده می‌شد.

سلیمی تصریح کرد: وزارت امورخارجه بایستی سفیر انگلیس را احضار و اعتراض خود را نسبت به عملکرد رسانه هایی که در لندن حضور دارند اعلام کند.

وی ادامه داد: رفتار دوگانه این رسانه ها بدین صورت است که هر اعتراضی که در غرب مخصوصا در انگلیس اتفاق می افتد را در سکوت خبری خود می برند و هیچ خبری از آن منعکس نمی کنند هر چند این اعتراضات گسترده باشد اما در قبال ایران از اعتراض کوچک هم سوءاستفاده کرده و آن را تبدیل به یک مسئله بزرگ می‌کنند.

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران باید به انگلیس هشدار دهد که افسار این رسانه را بکشد و اجازه ندهد که این رسانه ها تبدیل به محلی برای اقدامات ضد امنیت ملی ایران شوند.

اخبار مرتبط:
حسین جلالی: پرویز فتاح، نامزد جریان انقلابی و شبیه‌ به رئیسی است / حضور قالیباف و لاریجانی در انتخابات مسجل شده است
حسین جلالی: پرویز فتاح، نامزد جریان انقلابی و شبیه‌ به رئیسی است / حضور قالیباف و لاریجانی در انتخابات مسجل شده است

نماینده دمجلس یازدهم در خصوص ریاست مجلس دوازدهم و گمانه‌زنی‌ها درباره کاندیداهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری گفت: احتمال می‌دهم محمد باقر قالیباف با رای کمتری برای ریاست مجلس انتخاب شود. رای دهندگان مجلس از او می‌خواهند اگر به او رای دادند و رئیس مجلس شد، دیگر برای ریاست جمهوری ثبت نام نکند و این یک مانع مهمی جلو روی وی است.

مجتبی ذوالنوری: مجلس یک سال تعطیل شود هیچ کسی ککش هم نمی‌گزد
مجتبی ذوالنوری: مجلس یک سال تعطیل شود هیچ کسی ککش هم نمی‌گزد

نامزد ریاست مجلس دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مجالس گذشته کارهای خوبی کردند. مجلس یازدهم لقب مجلس انقلاب را از رهبری گرفت ایا نمی‌تواند مجلس بهتری باشد و آیا مجلس دوازدهم می‌تواند بهتر از مجلس گذشته باشد؟ اگر قرار باشد ریل گذاری همان ریل گذاری گذشته باشد و همان کادر پروازی رئیس باشد کارهای مجلس پیش نخواهد رفت. باید تغییر ایجاد کرد. مجلس باید وارد مسیر ریل گذاری جدید شود.

آذر منصوری: جبهه اصلاحات هنوز هیچ تصمیمی درباره انتخابات نگرفته است
آذر منصوری: جبهه اصلاحات هنوز هیچ تصمیمی درباره انتخابات نگرفته است

آذر منصوری، رییس جبهه اصلاحات در توئیتی نوشت: جبهه اصلاحات ایران هنوز هیچ مصوبه‌ای در مورد انتخابات ریاست جمهوری نداشته است. گفتگو‌ها ادامه دارد و مواضع جبهه در این ارتباط از طریق بیانیه، اطلاعیه‌ها و سخنگوی این تشکیلات اعلام می‌شود. ‏کلیه اخبار یا نقل قول‌های دیگری که در این زمینه منتشر می‌شود، فاقد اعتبار است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است