کد خبر : 203667
انتشار : ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - 11:05
دسته‌بندی : ورزشی
چاپ

باشگاه استقلال: تلفن داوران فوتبال باید شنود شود

سخنگوی باشگاه استقلال درخواست کرد برای رفع ابهامات قضاوت داوران، تلفن آنها شنود شود.

باشگاه استقلال: تلفن داوران فوتبال باید شنود شود

به گزارش سایت خبری مدارا؛ پس از تساوی استقلال و فولاد در هفته هشتم لیگ برتر، اعضای تیم استقلال اعتراض شدیدی به قضاوت حمید حاج‌ملک داشتند و معتقد بودند داور این مسابقه پنالتی‌های آنها را اعلام نکرده است.

پس از این دیدار فرشید سمیعی سخنگوی باشگاه استقلال در گفت‌وگویی تلفنی با برنامه شب‌های فوتبالی درخواست کرد برای رفع شبهه‌ها، تلفن داوران شنود شود. او گفت: من از ریاست محترم فدراسیون استدعا دارم از مقامات قضایی و حدود اختیارات دادستان استفاده و ورود کنند. چه اشکالی دارد تلفن داوران، بستگان‌شان و سیستم‌های کامپیوتری آنها شنود شود و بررسی دقیق صورت بگیرد؟ مگر ما از ایتالیا بالاتر هستیم؟

سمیعی افزود: مگر ما اتهامی زدیم؟ بررسی شود. مگر آن زمانی دادستان ایتالیا دستور بررسی داد، مطمئن بود اتفاقی افتاده است؟ خیر؛ شبهه است و بررسی کردند.

سخنگوی باشگاه استقلال درباره دلیل این اعتراضات و درخواست گفت: از فصل گذشته که به عنوان خادم هواداران استقلال در باشگاه استقلال مشغول به کار شدم، همواره باشگاه استقلال متضرر بوده است. این مسئله مستند است و کارشناسان در یک برنامه تلویزیونی اشتباهات داوری را رصد کردند و استقلال در صدر ضررکنندگان از اشتباهات داوری بوده است.

اخبار مرتبط:
مهدی طارمی از هواداران پورتو عذرخواهی کرد
مهدی طارمی از هواداران پورتو عذرخواهی کرد

طارمی گفت: متأسفانه امسال آنطور که می‌خواستم پیش نرفت. ما درگیر جام ملت‌های آسیا بودیم و ذهنم درگیر تیم ملی بود. من نتوانستم آنطور که می‌خواستم خوب برای پورتو بازی کنم و بابت این موضوع از هواداران عذرخواهی می‌کنم.

گزارشگر فوتبال در صداوسیما: بیشتر گزارشگران پرسپولیسی هستند!
گزارشگر فوتبال در صداوسیما: بیشتر گزارشگران پرسپولیسی هستند!

محمد سیانکی، گزارشگر ورزشی صداوسیما گفت: شاید اگر رادیو می‌ماندم قصه فرق می‌کرد اما در تلویزیون از یک طیف ضربه‌های زیادی خوردم.

علی کریمی: در هر لیگی جز ایران بدرخشید دیده می‌شوید
علی کریمی: در هر لیگی جز ایران بدرخشید دیده می‌شوید

بازیکن اسبق استقلال در خصوص اینکه آیا حضور در ترکیه برای بازیکنان ایرانی پیشرفت محسوب می‌شود یا خیر گفت: بستگی به خود بازیکن دارد. اینکه خودش می‌تواند در این شرایط بدرخشد یا خیر. به طور مثال اگر تصور کنید لیگ هلند خوب باشد این‌گونه نیست. آن‌جا چند تیم خوب دارند و جز آن تیم‌ها، دیگر تیم‌ها سطح پایینی دارند. یا به طور مثال در پرتغال اینگونه نیست. برای بازیکنان ایرانی و پیشرفت‌شان لیگ ترکیه مقصد خوبی است. شرایط جوری است که دیگر در لیگ ایران دیده نمی‌شوید و می‌توان گفت در هر لیگی جز ایران بدرخشید دیده می‌شوید.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است