کیهان «آمریکا و اتحادیه اروپا» را به گرفتن انتقام در کشور خودشان تهدید کرد

روزنامه «حسین شریعتمداری» در شماره امروز و در ستون پرحاشیه گفت و شنود با انتشار مطلبی تحت عنوان «منتظر باش» غرب را به گرفتن انتقام از آنها در کشور خودشان تهدید کرد.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه کیهان در شماره امروز و در ستون پرحاشیه گفت و شنود با انتشار مطلبی تحت عنوان «منتظر باش» غرب را به گرفتن انتقام از آنها در کشور خودشان تهدید کرد.

در این ستون آمده:

گفت: آمریکا و اتحادیه اروپا اعلام کرده‌اند که برای حمایت از آشوبگران، ایران را تحریم می‌کنند!
گفتم: در فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸ هم بعد از شکست فتنه، قطعنامه ۱۹۲۹ را که به قول خودشان مادر تحریم‌ها بود علیه ایران صادر کردند و خانم کلینتون در مصاحبه با واشنگتن‌پست اعتراف کرد که هدف از صدور آن فشار اقتصادی بر مردم ایران است.
گفت: خُب برای اینکه همین مردم بساط فتنه آمریکایی- اسرائیلی ۸۸
و بساط آشوب‌های اخیر را بر باد دادند.
گفتم: و اکنون هم دشمن با تحریم‌های تازه در پی انتقام از توده‌های ده‌ها میلیونی مردمی است که مزدوران آمریکا و اسرائیل را ناکام کردند.
گفت: به خاطر جنایتی که مرتکب شده‌اند باید منتظر سیلی جانانه ایران در کشورهای خودشان باشند.
گفتم: یارو که برای شکار شیر رفته بود، تیری به سمت شیر شلیک کرد ولی جراحت ‌اندکی به شیر وارد شد و با حمله شیر درون غاری پناه گرفت. اما هر چند دقیقه یک‌بار از غار بیرون می‌آمد و دوباره با عجله درون غار می‌رفت. کشاورزی که بالای صخره ایستاده بود پرسید؛ چرا درون غار نمی‌مانی؟ و یارو با وحشت گفت؛ آخه درون غار هم امن نیست، یک شیر هم درون غار است!