کیهان: حداکثر معترضان به مرگ مهسا امینی ۲۰۰ نفر است

روزنامه حسین شریعتمداری در شماره امروز خود هم تلاش کرد تا معترضان به مرگ مشکوک خانم ژینا امینی را مقابل کسانی که به پیاده روی اربعین رفته اند قرار دهد.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه گفت و شنود در شماره امروز خودش با اشاره به اعتراضات چند روز اخیر در سراسر کشور نسبت به مرگ مشکوک «ژینا امینی» نوشت:

گفت: این حماسه بزرگ و معجزه‌گون اربعین به همان ‌اندازه که برای جهان اسلام و مردم ایران شور و حال آفریده، دشمنان بیرونی و پادوهای آنها را بدجوری به خشم آورده است.
گفتم: فوت خانم مهسا امینی را که تمام اسناد و شواهد نشان می‌دهد بر اثر سکته بوده است، بهانه کردند، ولی بعداً حرف‌هایی زدند و نوشتند که هویت واقعی آنها را برملا کرد!
گفت: کاسه‌لیس‌های نشان‌دار آمریکا و انگلیس و رژیم صهیونیستی در داخل کشور و رسانه‌های بیرونی و داخلی آنها، برای ایجاد آشوب چه زوری زدند و چه یقه‌ای چاک دادند ولی با این‌همه تقلا در نهایت از جمعیت ۸۵ میلیونی ایران چند تا اجتماع ۵۰ یا ۶۰ نفره و یا حداکثر ۲۰۰ نفره را به میدان آوردند!
گفتم: آن هم با اطمینان از نجابت پلیس که مانع برخورد مردم با آنها شده بود.
گفت: ولی ملت ایران به مناسبت اربعین در سراسر کشور اجتماعات ده‌ها میلیونی تشکیل دادند و ۳ میلیون نفر هم برای شرکت در راهپیمایی اربعین به نجف و کربلا رفتند.
گفتم: پشه‌ای روی درخت تنومند خرما نشست و هنگام برخاستن به درخت گفت؛ نترسی‌ها! خودت را قرص نگه دار که می‌خواهم بلند شوم! درخت گفت؛ مگه اومده بودی؟!