نماینده مجلس: یک جریان مشخص سیاسی در کشور در فتنه ۸۸ کلید رمزشان ندا آقاسلطان بود و امروز مهسا امینی است

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت که یک جریان مشخص سیاسی در کشور در فتنه ۸۸ کلید رمزشان ندا آقاسلطان بود و امروز مهسا امینی است.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ احمد راستینه در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: فوت خانم امینی باعث جریحه‌دار شدن افکار عمومی و داغدار شدن خانواده ایشان شد که به آنها تسلیت می گوییم.

وی ادامه داد: با توجه به تاکیدات رئیس جمهور و رئیس قوه قضاییه، انتظار می‌رود ابعاد دقیق موضوع مربوط به خانم امینی سریعا شفاف بیان شده تا سیه‌رو شود هرکه در آن غش باشد.

وی اضافه کرد: باید این موارد را به جریان مشخص سیاسی در کشور بیان کرد که لیدرهای شما در فتنه ۸۸ ظلم بزرگی به جریان اسلامی تحمیل کرده است آن روز کلید رمزشان ندا آقاسلطان بود و امروز مهسا امینی است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: شما زن را اسم رمز آشوب‌هایتان قرار دادید و قتل مرحوم میترا استاد به دست لیدر جریان اصلاح‌طلب را دیدید اما نتوانستید در احراز قتل شک و شبهه ایجاد کنید و حرمت و کرامت زن را با طرح پرستو بودن او زیرسوال بردید حالا همین شماها مدافع حقوق کرامت زن شده‌اید؟

راستینه در پایان گفت: به همه فتنه‌گران و دروغ‌پردازان که این روزها در فضای مجازی به هر دروغی متوسل می‌شوند تذکر می‌دهیم که نظام اسلامی در فتنه ۸۸ صبر انقلابی را مسئولیت خود می‌دانست و امروز اقدام انقلابی را در نظر دارد.