کد خبر : 200040
انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - 13:23
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

کیهان: روزنامه های اصلاح طلب خبر را سانسور می کنند

روزنامه «حسین شریعتمداری» در شماره امروز خودش بار دیگر به اصلاح طلبان انتقاد کرد

کیهان: روزنامه های اصلاح طلب خبر را سانسور می کنند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ روزنامه کیهان در شماره امروز خودش بار دیگر به اصلاح طلبان انتقاد کرد و نوشت: سانسور خبرهای خوب، امیدبخش و یا دستاوردهای ملی در روزنامه­‌های طیف موسوم به اصلاح‌طلب کم کم دارد به یک امر همیشگی تبدیل می‌شود. در آخرین مورد از این روش مذموم اصلاح‌طلبان شاهد سانسور خبر ساخت و رونمایی یک فروند شناور گشتی-رزمی مدرن با طراحی بدنه خاص بودیم.
شناور گشتی-رزمی شهید سلیمانی که با ظاهر مدرن خود در فضای مجازی و میان مخاطبان مورد استقبال واقع شد دو روز قبل و طی مراسمی با حضور سرلشکر باقری و سرلشکر سلامی رونمایی شد. اما روزنامه‌های شرق، اعتماد و سازندگی به کلی این دستاورد را سانسور کردند. روزنامه مردم‌سالاری تنها به سخنرانی فرمانده سپاه در آئین الحاق این شناور اشاره کرد و بدون چاپ عکس یا تصویری از این شناور حتی از ذکر نام آن نیز پرهیز کرد. این در حالی است که در این روزنامه‌ها در شماره دیروز مواردی از قبیل یک خودروی جدید ساخت چین با تصویر معرفی شده اما این دستاورد جوانان ایرانی سانسور شده است.
در میان روزنامه‌های اصلاح‌طلب تنها روزنامه آرمان ملی که با انتشار دو عکس از این شناور و خبر آن در صفحه نخست خود متفاوت از بقیه هم طیف‌های خود عمل کرده است.

اخبار مرتبط:
سایت نزدیک به قالیباف: سوپرانقلابی‌ها نماینده اصولگرایان نیستند
سایت نزدیک به قالیباف: سوپرانقلابی‌ها نماینده اصولگرایان نیستند

رسانه نزدیک به رئیس مجلس نوشت: واقعیت این است که در عرصه انتخاباتی عناصر اصیل اصولگرا تعیین‌کننده‌اند و قدرت تصمیم‌سازی دارند و عموم اصولگرایان نیز سوپرانقلابی‌ها را منتقل‌کننده گفتمان اصیل انقلاب اسلامی نمی‌دانند. به همین دلیل سوپرانقلابی‌ها نه در جایگاه تعیین‌کنندگی قرار می‌گیرند، نه رأی‌آورند و نه مورد پذیرش اهالی سیاست قرار می‌گیرند.

علی‌اکبر صالحی: حتی آقای روحانی هم از مذاکره ایران و آمریکا خبر نداشت
علی‌اکبر صالحی: حتی آقای روحانی هم از مذاکره ایران و آمریکا خبر نداشت

علی‌اکبر صالحی گفت: دکتر روحانی آمدند و من گزارشی به ایشان دادم. ایشان باور نمی‌کردند؛ چون این مذاکره محرمانه را کسی نمی‌دانست.

محمدعلی وکیلی: روحانی با ثبت‌نام در انتخابات خبرگان ریسک بزرگی کرد
محمدعلی وکیلی: روحانی با ثبت‌نام در انتخابات خبرگان ریسک بزرگی کرد

نماینده سابق مجلس گفت: آقای روحانی با ثبت‌نام در انتخابات خبرگان ریسک خیلی بزرگی کرد، البته ایشان جزو معدود چهره‌های حسابگر میان سیاسیون است ولی به‌هرحال تصمیم پرریسکی را گرفت، چرا که بعید است در تهران لیستی مستقل از لیست جامعتین در انتخابات خبرگان داشته باشیم.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است