کد خبر : 199943
انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - 01:14
دسته‌بندی : فرهنگی
چاپ

اجرای نمایش «درهم‌تنیدگی» در شیراز لغو شد

اجرای نمایش «درهم‌تنیدگی» به کارگردانی احسان گودرزی در شیراز منتفی شد. این در حالی است که در تهران نیز نمایش «بازی بزرگ» به کارگردانی زهره بهروزی‌نیا امشب دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه روی صحنه نمی‌رود.

اجرای نمایش «درهم‌تنیدگی» در شیراز لغو شد

به گزارش سایت خبری مدارا؛ قرار بود نمایش «درهم تنیدگی» از تاریخ ۱۷ تا ۲۴ شهریور ماه در شیراز روی صحنه برود ولی این اجرا لغو شده است.

کارگردان این نمایش در صفحه شخصی خود اعلام کرده که با وجود داشتن مجوز فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس و با اینکه سایت فروش بلیت این نمایش باز شده بود، تنها چند ساعت بعد از گشایش سایت، بلیت‌فروشی متوقف شده است، بدون اینکه دلیلی عنوان شود.

این نمایش خرداد و تیر امسال به مدت ۴۲ شب در تهران روی صحنه رفته بود.

احسان گودرزی این نمایش را به همراه همسرش خاطره حکیمی روی صحنه برده بود. آنها در این نمایش در نقش‌های خودشان ظاهر ‌شدند و ماجرای آشنایی‌شان در ۱۸ سال پیش و رازهایشان را بازگو ‌کردند. در توضیح این نمایش آمده بود: «همه چیز از ۱۸ سال پیش شروع می‌شود. زمانی که خاطره حکیمی‌ و احسان گودرزی در قبرستان شیراز از کنار هم عبور می‌کنند بدون اینکه همدیگر را بشناسند. آنها سال‌ها بعد با هم ازدواج کردند. آنها در نمایش «دَرهَم‌تَنیدگی» درباره‌ رازهای وحشتناک زندگی خودشان حرف می‌زنند. رازها و ترس‌هایی که پس از خواندن نامه‌های ۱۸ سال پیش، فاش می‌شوند. آنها به فاصله‌ای حمله می‌کنند که مرگ ایجاد ‌کرده است.»

نمایش «بازی بزرگ» نوشته و کار زهره بهروزی‌نیا مدتی است که اجرای خود را در تالار قشقایی مجموعه تئاتر شهر آغاز کرده بود اما این اثر نمایشی امشب، دوشنبه ۱۴ شهریور ماه روی صحنه نمی‌رود و بلیت فروشی آن فعلا متوقف شده است.

داستان این نمایش که اثر اجتماعی به شمار می‌رود، درباره چند زن زندانی است که برای رهایی از بند تلاش می‌کنند.

اخبار مرتبط:
مراسم خاکسپاری پیکر پروانه معصومی با حضور تعداد کمی از هنرمندان و اقوام او برگزار شد
مراسم خاکسپاری پیکر پروانه معصومی با حضور تعداد کمی از هنرمندان و اقوام او برگزار شد

مراسم خاکسپاری پروانه معصومی صبح امروز با حضور برخی هنرمندان، خانواده و نزدیکان این هنرمند در امامزاده ابوطالب تهران برگزار شد.

کیهان: پروانه معصومی، بسیجی بود
کیهان: پروانه معصومی، بسیجی بود

روزنامه حسین شریعتمداری نوشت: پروانه معصومی ازجمله هنرمندانی بود که همواره پای مردم و منافع ملی و مصالح فرهنگی کشور ایستاده بود. وی سال گذشته طی مصاحبه‌ای اغتشاش‌آفرینی در کشور را محکوم کرد و گفت:«قطعاً طراحی‌ شده و برنامه‌ریزی شده از سوی مردم ما نیست و عده‌ای اغتشاشگر و فرصت‌طلب خود را قاطی مطالبات مردمی کرده و شروع به هرج و مرج می‌کنند تا به نفع خود از آن بهره ببرند.»

پیکر پروانه معصومی در قطعه هنرمندان دفن نمی‌شود
پیکر پروانه معصومی در قطعه هنرمندان دفن نمی‌شود

جزئیاتی جدید از مراسم بدرقه پروانه معصومی منتشر شد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است