کد خبر : 198482
انتشار : ۱۴۰۱/۰۶/۰۴ - 17:38
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

اعضای شورای مرکزی خانه احزاب انتخاب شدند

اعضای شورای مرکزی و بازرسان اصلی و جانشین خانه احزاب در هفتمین مجمع عمومی خانه احزاب ایران به ریاست اسدالله بادامچیان به مدت سه سال برگزیده شدند.

اعضای شورای مرکزی خانه احزاب انتخاب شدند

به گزارش سایت خبری مدارا؛ این مجمع روز پنجشنبه و با دستور کار انتخابات شورای مرکزی جدید درفرهنگسرای ارسباران تهران و با حضور ناظران وزارت کشور برگزار شد.

شورای مرکزی خانه احزاب ایران ۲۱ عضو اصلی دارد و از هر فراکسیون ۷ نفر برگزیده می‌شوند و ۹ عضو جانشین هم از هر فراکسیون ۳ نفر انتخاب خواهند شد.

همچنین از هر فراکسیون یک نفر بازرس اصلی و یک نفر بازرس جانشین برای مدت سه سال انتخاب می‌شوند.

اعضای شورای مرکزی و بازرسان اصلی و جانشین خانه احزاب که برای مدت سه سال انتخاب شدند که منتخبان آن را فراکسیون اصلاح‌طلبان، اصولگرایان و مستقلان را در بر می‌گیرد.

حسین کاشفی ۶۴ رای، حسین کمالی ۶۰ رای، علی صوفی ۵۲ رای، مصطفی کواکبیان ۴۹ رای، یدالله طاهرنژاد ۴۷ رای، فرج کمیجانی ۳۳ رای، سهیلا حاحتی مدارائی ۳۲ رای به عنوان اعضای اصلی و رئوف قادری ۳۰ رای، طاهره نقی ئی ۱۷ رای، محمد خونچمن ۱۶ رای به عنوان جانشین و مجید بهمن زاده با ۴۴ رای بازرس اصلی و علی یازرلو با ۴۴ رای به عنوان بارزس جانشین در زمره منتخبان فراکسیون اصلاح طلبان قرار دارند.

اعضای اصلی برگزیدگان از فراکسیون اصولکریان منوچهر متکی ۷۶ رای، محمدحسن غفوری فرد ۵۳ رای، اکبری ۵۳ رای، فرید شهاب ۵۰ رای، عبدالحسین روح الامینی ۴۵ رای، حبیب الله بوربور ۴۱ و حسین کنعانی مقدم با ۳۶ رای و اعضای جانشین هم عرب پور ۳۴ رای، عرب صادق ۲۸ رای، روازاده ۱۹ رای را تشکیل می‌دهند.

همچنین ولی زاده ۳۹ رای و خادمی ۳۵ رای به عنوان بازرسان اصلی و جانشین انتخاب شدند.

از فراکسیون مستقلین صفرپور ۶۱ رای، پورنامدار۵۸ رای ،تبرایی ۵۴ رای ، بیادی ۴۱ رای ،نادری ۴۱ رای، ملک آرا یی. ۳۹ رای و جمشید ایرانی ۳۴ رای به عنوان اعضای اصلی و آذرباد ۳۳ رای، حشمتیان ۲۶ رای، متانی ۲۱ رای به عنوان اعضای جانشین و بازرس اصلی طجرلو با ۳۹ رای و بازرس جانشین خداقلیزاده با۲۶ رای انتخاب شدند.

اخبار مرتبط:
رهبر انقلاب: تشییع باشکوه شهدا نشان داد که ملت ایران زنده است
رهبر انقلاب: تشییع باشکوه شهدا نشان داد که ملت ایران زنده است

رهبری انقلاب در دیدار خانواده‌های شهدای خدمت با بیان اینکه تشییع باشکوه شهدا نشان داد که ملت ایران زنده است گفتند: کار برای مردم، خدمت به مردم و مردمی‌بودن از بارزترین ویژگی‌های شهدای حادثه اخیر است.

کنایه منتخب تهران به قالیباف؟ / رسایی: می‌خواهند هم نامزد ریاست مجلس شوند هم نامزد ریاست جمهوری
کنایه منتخب تهران به قالیباف؟ / رسایی: می‌خواهند هم نامزد ریاست مجلس شوند هم نامزد ریاست جمهوری

منتخب نزدیک به جبهه پایداری در مجلس دوازدهم نوشت: شنیده می‌شود برخی چهره‌های مجلس دوازدهم، خودشان را هم برای کاندیداتوری ریاست مجلس و هم کاندیداتوری ریاست جمهوری مطرح می‌کنند و قصد شرکت در هر دو را دارند!

منتخب مجلس دوازدهم: مادر بشار اسد به پسرش مشاوره می‌دهد / اسد تا یوم القیامه رفیق ایران نخواهند بود
منتخب مجلس دوازدهم: مادر بشار اسد به پسرش مشاوره می‌دهد / اسد تا یوم القیامه رفیق ایران نخواهند بود

دیپلمات پیشین کشورمان می‌گوید: مادر اسد کماکان مثل یک مشاور و رایزن از سمت پدرش، حافظ دارد به اسد مدام توصیه می‌کند که ایران را از دست ندهد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است