سخنگوی سپاه: ۸۰ میلیون جمعیت در آرامش مثال زدنی زندگی می‌کنند

سردار شریف گفت: جمهوری اسلامی سرافراز و سربلند و به عنوان جزیره ثبات مطرح و در اوج قدرت، عزت و پایداری است و این نه یک شعار بلکه یک واقعیت میدانی قابل ملاحظه است و دشمن رو به بحران است.

به گزارش سایت خبری مدارا؛ معاون روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمن همچنان به هجمه و فضاسازی رسانه‌ای و تلاش در جهت شکل دادن افکار عمومی در ایران امیدوار است.

سردار رمضان شریف روز شنبه در همایش تجلیل از خبرنگاران در سرسرای آیت اله خامنه ای مجتمع فرهنگی فجر سپاه اهواز بیان کرد: دشمن تلاش می‌کند از این ناحیه برخی نقایص حوزه‌های دیگر را جبران کند.

وی افزود: نمی‌خواهیم بگوییم دشمن از تهدیدات نظامی، امنیتی و اقتصادی دست برداشته اما برآورد عمومی آنها در طول ۴۳ سال گذشته نشان داده که نمی‌توانند در این عرصه‌ها هماوردی با جمهوری اسلامی داشته باشند.

سردار شریف ادامه داد: دشمنان در ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی مشکلاتی ایجاد کردند اما آن مشکلات سکوی پرتابی برای جمهوری اسلامی شد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمن سه محور اصلی را دنبال می کند گفت: موضوع اول این است که به مردم القا کند بی جهت انقلاب کردید و نظام شاهنشاهی به سمت دروازه های تمدن پیش می رفت و همه مشکلات ناشی از انقلاب است که این گزاره به صورت مستمر در تولیدات رسانه‌ای دشمن وجود دارد.

وی اضافه کرد: نکته دوم اینکه “شرایط جاری شما فوق العاده بحرانی است و هر لحظه ممکن است سقوط کنید” و موضوع آخر اینکه “هیچ امیدی به آینده وجود ندارد؛ مهاجرت و تظاهرات کنید”، دشمن همه این برنامه‌ها را با بهره‌گیری از ابزار رسانه انجام می‌دهد.

سردار شریف بیان کرد: کشورایران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی با تمام ثروت در اختیار آمریکایی ها، انگلیسی ها و غربی ها بود و امام خمینی (ره) این کشور را چنگال آنها بیرون کشید و به دست مردم به عنوان صاحبان اصلی برگرداند و تمام افراد عاقل و محقق این موضوع را تایید می‌کنند.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه مگر کشور با چه مشکلی روبه رو است که آن را بحرانی ترسیم می کنند توضیح داد: ۸۰ میلیون جمعیت در آرامش مثال زدنی زندگی می‌کنند که شاخص های رشد و توسعه آنها قابل مقایسه با پیش از پیروزی انقلاب نیست.

وی ادامه داد: چرا داشته‌های خودمان را کوچک می شماریم تا دشمن تلاش کند نداشته‌های خودش رابه صحنه افکار عمومی بکشاند؟

جمهوری اسلامی در اوج قدرت و عزت است

سردار شریف گفت: جمهوری اسلامی سرافراز و سربلند و به عنوان جزیره ثبات مطرح و در اوج قدرت، عزت و پایداری است و این نه یک شعار بلکه یک واقعیت میدانی قابل ملاحظه است و دشمن رو به بحران است.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: کدام پرونده در منطقه بدون نقش جمهوری اسلامی حل و فصل می شود؟ برنامه‌های آنها در افغانستان، یمن، سوریه و لبنان و در برابر جمهوری اسلامی شکست خورده و خسارت های متحمل شده از ناحیه آنها به فرصت های طلایی تبدیل شده است.

وی با تاکید بر اینکه پایه های نظام را در گام اول انقلاب مستحکم کرده‌ایم بیان کرد: مردم و خبرنگاران باید بدانند که اگر داشته‌های خود را برجسته نمی کنیم یا آگاه نیستیم و یا در فضای عملیات روانی دشمن وادار به سکوت شده‌ایم.

سردار شریف ادامه داد: یکی از اضلاع تهاجم فرهنگی به کشور تمرکز کردن رسانه‌های دشمن به ویژه سعودی ها بر مشکلات خوزستان است و بی انصافی است که ما به خدمات جمهوری اسلامی به خوزستان از جمله پروژه آبرسانی غدیر نپردازیم.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: ضلع جدید سعودی ها تلویزیون ایران اینترنشنال در کل جمهوری اسلامی یک خط عملیات روانی، و در خوزستان یک خط عملیات روانی ویژه دارد و کوچکترین اتفاق در خوزستان را برجسته می کند.

وی با اشاره به شایبه مطرح کردن این موضوع که چرا جمهوری اسلامی به خوزستان بی توجه است گفت: مگر امکان طرح این سوال برای سایر استان ها وجود ندارد و انتظار جمهوری اسلامی از خبرنگاران خوزستان به دلیل هجمه رسانه‌ای متمرکزتر بیشتر است و البته گاهی شاهد همنوایی برخی دوستان با خط عملیات روانی دشمن هستیم که مصیبت بزرگی است.

خوزستان برای همه کشور مقدس است

سردار شریف با بیان اینکه خوزستان برای همه مردم کشور مقدس است، افزود: مشکلات گذشته نسبت به امروز بیشتر بود؛در گذشته مهمترین مشکل ما برقراری امنیت کشور بود اما امروز این موضوع آخرین دغدغه مسوولین کشور به حساب می آید و نخستین مساله باید رسیدگی به معیشت مردم باشد.

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توضیح داد: رسانه ها حتما باید در این حوزه همکاری کنند و رسالت خبرنگاری را ارتقا دهند چون دشمن فوق العاده در این حوزه سرمایه گذاری کرده است.

وی گفت: در حوزه افکار عمومی باید طرحی نو دراندازیم و نباید چشمهایمان را به روی فساد ببندیم و مطالبه گر نباشیم اما گل به خودی نزنیم.

سردار شریف با اشاره به اینکه امروز درخشش قدرت انقلاب اسلامی مانند خورشید است بیان کرد: اگر خود را از پوسته فضای مجازی رها کنیم و به متن مردم و افکار عمومی بسپاریم مشخص می شود که به فضل خدای بزرگ چه قدرتی در این کشور تولید شده است.