کد خبر : 193272
انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۱۸ - 16:24
دسته‌بندی : اخبار ویژه، سیاسی
چاپ

ادعای عجیب انقلابیون: احتمال ترور «ابراهیم رئیسی» بالا رفته است

یک کانال تلگرامی نزدیک به جریان انقلابی کشور با انتشار گزارشی مدعی شده است که اسرائیل به دنبال ترور «ابراهیم رئیسی» در خارج از کشور است.

ادعای عجیب انقلابیون: احتمال ترور «ابراهیم رئیسی» بالا رفته است

به گزارش سایت خبری مدارا؛ یک کانال تلگرامی نزدیک به جریان انقلابی کشور با انتشار گزارشی مدعی شده است که اسرائیل به دنبال ترور «ابراهیم رئیسی» در خارج از کشور است.

این کانال تلگرامی نوشت: اسرائیل به دنبال ایجاد حداکثر تنش و بی نظمی در حوزه محیطی جمهوری اسلامی ایران است. بر همین اساس طرح ترور فرماندهان ارشد نظامی و همچنین مسئولین عالی رتبه کشور روی میز موساد قرار گرفته است. پس از ناکام ماندن اسرائیل در طرح ترور سردار حاجی زاده، صهیونیست ها طرح ترور «ابراهیم رئیسی» را در دست اجرا دارند.

این کانال تلگرامی در ادامه نوشت: موساد می خواهد با ترور رییس جمهور در یک مراسم خارج از تهران، نظم کشور را دچار اختلال شدید کند و با ایجاد شوک اقتصادی مضاعف و افت ارزش پول ملی موجبات شورش در کشور را فراهم آورد. شنیده ها نشان می دهد که سازمان اطلاعات سپاه با هشدارهای به موقع در چند نوبت مانع حضور ایشان در سفرها و مراسمات خطر آفرین شده است.

در پایان گزارش عجیب این کانال تلگرامی نوشت: وزارت اطلاعات نیز گزارش های مستندی از برنامه ترور ابراهیم رییسی به ایشان داده که همگی موجب هوشیاری دستگاه های امنیتی شده است.

این گزارش در حالی منتشر می شود که پیشتر حامیان محمود احمدی نژاد هم از ترور او در خارج از کشور خبر داده بودند.

رئیس دولت دهم اسفند ماه سال گذشته مدعی شده بود که ” … می خواهند بیایند ترور یا حذف کنند! از این حرف ها هم دارند می زنند. بیایند حذف کنند! فکر می کنند با حذف چند نفر، می توانند ۸۵ میلیون آدم را مدیریت کنند!؟ اینها آدم های کوچکی هستند که تلقی های اشتباه دارند و بنظرم نمی فهمند که در جامعه چه می گذرد.”

اخبار مرتبط:
سردار کوثری: محافظ دوم رئیس جمهور در بالگرد دیگری بود
سردار کوثری: محافظ دوم رئیس جمهور در بالگرد دیگری بود

سردار اسماعیل کوثری در خصوص برخی ادعاها مبنی بر «وضعیت مبهم یکی دیگر از محافظین رئیس جمهور» گفت: برخی رسانه‌ها حرف‌های بی‌ربطی را می‌سازند. محافظ نفر دوم در بالگرد دیگری بوده، زیرا در یک بالگرد به چند نفر محافظ احتیاجی نبوده و تمام این حرف‌ها بی‌اساس است. ما مسأله پنهان شده‌ای نداریم.

عضو شورای شهر تهران: ممکن است سقوط بالگرد رئیس جمهور سانحه نبوده باشد
عضو شورای شهر تهران: ممکن است سقوط بالگرد رئیس جمهور سانحه نبوده باشد

آقامیری عضو شورا شهر تهران: سؤالاتی مطرح می شود که این حادثه را از حادثه عادی خارج می‌کند و این موضوع مطرح شده که ممکن است این اتفاق، سانحه نبوده باشد. لذا نیروهای امنیتی و نظامی این موضوع را بررسی کنند و گزارشات خود را ارائه دهند.

قالیباف تا ۶ خرداد مسئولیت ریاست قوه مقننه را بر عهده دارد
قالیباف تا ۶ خرداد مسئولیت ریاست قوه مقننه را بر عهده دارد

سخنگوی شورای نگهبان گفت: براساس قانون، رئیس مجلس یازدهم تا ۶ خرداد یعنی تا قبل از آغاز افتتاحیه مجلس دوازدهم مسئولیت ریاست مجلس را بر عهده دارد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است