کد خبر : 191891
انتشار : ۱۴۰۱/۰۳/۰۵ - 15:00
دسته‌بندی : اخبار ویژه، سیاسی
چاپ

امام جمعه تهران: باید دست مردمی که موافق «حذف ارز ترجیحی» بودند را بوسید

ابوترابی فرد گفت: امیدوارم همه تلاش دولت برای اصلاح نظام بانکی به کار گرفته شود که تا این امر رخ ندهد امیدی به اصلاح ساختار اقتصادی نیست.

امام جمعه تهران: باید دست مردمی که موافق «حذف ارز ترجیحی» بودند را بوسید

به گزارش سایت خبری مدارا؛ حجت‌الاسلام سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد طی سخنانی در جلسه شورای اداری استان تهران با بیان این‌که «مجموعه مقامات استانی و امنیتی و انتظامی تهران در جهت هدفمندی یارانه‌ها کار بزرگی را رقم زدند»، اظهار کرد: از ملت بزرگ و بیدار ایران تشکر ویژه‌ای دارم که در این شرایط سخت اقتصادی با دولت همراهی کردند و وفاداری خود را اعلام کردند و باید بر دست تک‌تک آنان بوسه زد.

وی افزود: یکی از مسائل مهم کشور که ایده اقتصادی دولت مبنی بر کنترل تورم و رشد اقتصادی را تضمین می‌کند، ذخایر ارزی کشور است. بدون تردید اراده این دولت می‌تواند آن را به یک دولت قدرتمندی که صندوق توسعه ملی قوی را شکل داده، تبدیل کند.

ابوترابی‌فرد یادآور شد: هزینه‌های جاری دولت تا جایی که امکان دارد کنترل شود و نگاهمان به جای خلق هزینه به خلق ثروت باشد. اگر شرکت‌های دانش‌بنیان نقش تعیین‌کننده در خلق ثروت دارند، تهران پایتخت شرکتهای دانش‌بنیان است.

امام جمعه موقت تهران یادآور شد: حوزه فساد در نظام بانکی و زمین بیشتر دیده می‌شود و امیدوارم همه تلاش دولت برای اصلاح نظام بانکی به کار گرفته شود که تا این امر رخ ندهد امیدی به اصلاح ساختار اقتصادی نیست.

اخبار مرتبط:
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود
رحیمی جهان‌آبادی: خبر فساد در چای بسیار آزاردهنده بود

نماینده مجلس درباره فساد در چای گفت: این خبر تاسف بار را ما هم در رسانه‌ها خواندیم، دیدیم و شنیدیم که متاسفانه بسیار آزار دهنده است. این اخبار روح و جسم هر شهروند ایرانی را فلج می‌کند.

وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد
وزیر ارشاد: با رئیس‌جمهور شدن رئیسی دشمن احساس خطر کرد

اسماعیلی گفت: در سال 1400 که یکی از شاگردان مکتب امام صادق(ع) به ریاست دولت رسید، دشمن احساس خطر بیش‌تری کرد.

پیمان جبلی: طوفان‌الاقصی عملیات فریب بود
پیمان جبلی: طوفان‌الاقصی عملیات فریب بود

رئیس سازمان صدا و سیما در آیین گرامیداشت روز دانشجو با عنوان «بزرگداشت ملی مقاومت» در دانشگاه تهران گفت: عملیات طوفان الاقصی بزرگترین عملیات فریب در تاریخ است. مقاومت رژیم صیهونیستی را خوار و تحقیر کرد.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است