۲ برادر شرور در جنوب تهران دستگیر شدند

معاون فرهنگی اجتماعی پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری ۲ برادر شرور در محله افسریه خبر داد و گفت: متهمان انگیزه شرارت را قدرت‌نمایی و معروف شدن اعلام کردند.

به گزارش مدارا،سرگرد «محمد زیدی» در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی شکایت چند تن از اهالی محله افسریه در خصوص ایجاد درگیری و رعب و وحشت توسط دو تن از اراذل و اوباش، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص این افراد هر ۲ برادر بوده که پس از عربده کشی و ایجاد رعب و وحشت از ترس دستگیری از محل متواری شده اند.

زیدی تصریح کرد: با ارسال مستندات به مرجع قضائی و اخذ دستور تیمی مجرب از ماموران پایگاه ششم به مخفیگاه متهمان را در حوالی «تهرانسر» شناسایی و پس از انجام چندین ساعت تعقیب و مراقبت موفق به دستگیری هر دو برادر شدند.

معاون اجتماعی پلیس امنیت عمومی تهران با اشاره به کشف سه قبضه سلاح سرد از مخفیگاه متهمان بیان کرد: این افراد در اظهارت خود دلیل انجام این اعمال مجرمانه را قدرتنمایی و شهرت در محل عنوان داشتند.

این مقام انتظامی در پایان با بیان اینکه هر ۲ متهم برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.