تئاتر پژمان جمشیدی رفع توقیف می شود؟

​علی سرابی، کارگردان «آن سوی آینه» نمایشی با بازی خودش، پژمان جمشیدی، ریما رامین‌فر و الناز حبیبی (مارال بنی‌آدم) از بازبینی مجدد این اثر نمایشی و احتمال رفع توقیف آن خبر داد.

به گزارش مدارا، او با انتشار این خبر در صفحه اینستاگرامش چنین نوشت: «درود، عزیزان و تماشاگران محترم، متاسفانه نمایش «آن سوی آینه»‌ام، روز دوشنبه، پنجم اردیبهشت روی صحنه نرفت. با تعامل به وجود آمده با مرکز هنرهای نمایشی، فردا، سه‌شنبه ششم اردیبهشت ساعت ۱۵ بازبینی مجدد نمایش انجام خواهد شد. در صورت تایید گروه بازبینی دوم، امیدواریم که اجرای نمایش از فرداشب، سه‌شنبه ششم اردیبهشت از سر گرفته شود. از سهم خود در این اتفاق تلخ از شما عذرخواهم.»

شب گذشته، یکشنبه چهارم اردیبهشت ۱۴۰۱ علی سرابی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش از بسته شدن سایت فروش بلیت نمایش «آن سوی آینه» که با بازی خودش، پژمان جمشیدی، ریما رامین‌فر و الناز حبیبی (مارال بنی‌آدم) براساس متنی از فلوریان زلر در تالار وحدت روی صحنه بود، به دستور شورای نظارت و ارزشیابی اداره‌کل هنرهای نمایشی خبر داد.

روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، امروز دوشنبه پنجم اردیبهشت با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد علت این اتفاق عدم موافقت گروه اجرایی با درخواست بازبینی مجدد در حین اجرا، بوده است.