کد خبر : 188838
انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۰۱ - 15:54
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

نماینده مجلس: سفر همسر، دختر و داماد قالیباف به ترکیه برای خرید سیسمونی مطلوب نظام نبود و باید عذر خواهی کنند

نماینده مردم سنقر در مجلس یازدهم با اشاره به انتشار خبر سفر همسر، دختر و داماد رئیس مجلس انقلابی یازدهم به ترکیه و یادآوری شعار انتخاباتی وی می گوید: با این شرایط نمی دانم قالیباف جزو گروه ۴درصدی هاست یا ۹۶ درصدی! ولی می دانم بخش بسیار بزرگی از جامعه ما شرایط اقتصادی مطلوبی ندارند.

نماینده مجلس: سفر همسر، دختر و داماد قالیباف به ترکیه برای خرید سیسمونی مطلوب نظام نبود و باید عذر خواهی کنند

به گزارش مدارا،سیدجواد حسینی‌کیا، نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در واکنش به اخبار منتشر شده مبنی بر سفر خانواده محمدباقر قالیباف به ترکیه برای خرید سیسمونی گفت: کاری که خانواده آقای قالیباف انجام دادند قطعا یک کار کاملا اشتباهی بوده و عواقبی بسیاری را در پیش دارد.

وی با تاکید بر عذرخواهی خانواده قالیباف، اظهار کرد: باید خانواده آقای قالیباف به‎‌خاطر رفتن به این سفر آن هم در چنین شرایطی از مردم عذرخواهی کنند.

نماینده مردم سنقر در مجلس یازدهم ادامه داد: اشتباه، اشتباه است و اهمیتی ندارد که چه کسی این اشتباه را مرتکب می‌شود. قطعاً رفتن مسئولان و خانواده‌هایشان به مسافرت خارج از کشور آن هم در چنین شرایطی به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

حسینی‌کیا سفر خانواده قالیباف به ترکیه را یک خطای بزرگ نامید و افزود: ما باید طبق اقتصادمقاومتی عمل کنیم. به اعتقاد بنده کاری که خانواده آقای قالیباف انجام دادند یک خطای بسیار بزرگی بوده و تبعات بسیار گستردهای دارد.

وی افزود: خانواده آقای قالیباف باید به دلیل رفتن به این مسافرت که مطلوب نظام نبوده از مردم عذرخواهی کنند.

نایب رئیس اول کمیسیون صنایع و معاون مجلس در خصوص چهار درصدی بودن یا نبودن رئیس مجلس خاطرنشان کرد: من نمی‌دانم که آیا آقای قالیباف هم جزو آن قشر ۴ درصدی‌ها هستند یا خیر!

این نماینده مجلس در ادامه گفت: تا آنجایی که بنده خبر دارم ایشان در مجلس همانند یک نماینده حقوق می‌گیرند اما من دیگر اطلاع ندارم که پیشینه و گذشته ایشان به چه صورت بوده است.

حسینی‌کیا درباره وضعیت اقتصادی جامعه اظهار کرد: برخی دهک‌های جامعه  که تعدادشان بسیار کم است از وضعیت اقتصادی بسیار خوبی برخوردار هستند اما واقعیت امر این است که بخش بسیار بزرگی از جامعه ما شرایط اقتصادی مطلوبی ندارند و حتما باید در این مورد فکری شود. باید مسئولان هر ظرفیت و توانی که دارند در راستای پیشرفت و بهبود یافتن وضعیت کشور به کار گیرند.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس: همه تخم‌مرغ‌ها را در سبد روسیه نمی‌گذاریم
نماینده مجلس: همه تخم‌مرغ‌ها را در سبد روسیه نمی‌گذاریم

مالکی گفت: روس‌ها سیاست خودشان را دارند ما هم بنا نداریم همه تخم مرغ‌هایمان را در سبد روس‌ها قرار دهیم به هر حال روابط راهبردی با هم داریم و روس‌ها هم به نوعی ملاحظات خودشان را نسبت به اسرائیل دارند، زیرا روابطشان از قدیم بوده است، ولی جنایاتی که اخیرا اسرائیل انجام داد، قطعاً روس‌ها را مانند سایر کشور‌ها از جمله کشور‌های اروپایی عصبانی کرد.

محمدرضا باهنر: پنج گروه در جبهه اصولگرایی آماده ارائه لیست انتخاباتی هَستند
محمدرضا باهنر: پنج گروه در جبهه اصولگرایی آماده ارائه لیست انتخاباتی هَستند

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین گفت: درحال حاضر اصولگرایان به دنبال ایجاد وفاق هستند، پنج گروه در جبهه اصولگرایی آمادگی خود برای حضور و ارائه لیست در انتخابات را اعلام کرده اند.

حجت‌الاسلام امیری‌فر: هرکجا پول باشد جبهه پایداری هم هست
حجت‌الاسلام امیری‌فر: هرکجا پول باشد جبهه پایداری هم هست

عباس امیری فر، فعال سیاسی اصولگرا و از مسئولان دولت احمدی نژاد گفت: ارتباط آقای محصولی با احمدی نژاد و مشایی خیلی تنگاتنگ بود. طبق گفته‌ها در اردبیل به کار اقتصادی وارد شده بود. آن خانه آنچنانی که کنار سفارت عربستان دارد یا خانه‌ای که مقابل خانه آقای هدایتی دارد هم مورد توجه است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است