کد خبر : 188541
انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - 17:05
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

گرانی اینترنت صدای مجلس را درآورد

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی توان مردم و کسب و کار کاربران فضای مجازی را دچار چالش کرده است و هرچه سریع‌تر باید این معضل حل شود.

گرانی اینترنت صدای مجلس را درآورد

به گزارش مدارا، رضا حاجی‌پور در جلسه علنی امروز (سه شنبه، ۳۰ فروردین ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر ارتباطات، اظهار داشت: قرار بود کیفیت، سرعت و امنیت داده‌های فضای مجازی برای مردم فراهم شود، اما افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی توان مردم و کسب و کار کاربران فضای مجازی را دچار چالش کرده است. هرچه سریع‌تر باید این معضل حل شود.

وی خطاب به وزیر آموزش و پرورش، گفت: رتبه‌بندی معلمان باید اجرا شود. متاسفانه آیین نامه‌ای که در حال تنظیم در دولت است، مورد قبول نمایندگان نیست.

نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و معیشت مردم باید مورد توجه قرار بگیرد. مجلس و دولت برای حل این مشکلات باید با یکدیگر همراه شوند.

حاجی‌پور خطاب به وزرای جهاد کشاورزی و نفت، گفت: فصل کشت شالیزاران آغاز شده و کشاورزان برای آماده‌سازی زمین‌های شالیزار خود با مشکل سوخت مواجه هستند. باید مشکل سوخت شالیزاران مرتفع شود.

اخبار مرتبط:
رئیس صداوسیما: ظریف امشب میهمان تلویزیون است
رئیس صداوسیما: ظریف امشب میهمان تلویزیون است

پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما گفت: محمد جواد ظریف رئیس شورای راهبردی دولت چهاردهم امشب میهمان تلویزیون است.

عضو شورای شهر: عموم مَردم تهران عملکرد زاکانی را قبول ندارد
عضو شورای شهر: عموم مَردم تهران عملکرد زاکانی را قبول ندارد

مهدی عباسی، عضو شورای شهر تهران، درباره احتمال برکناری شهردار توسط اعضا شورا گفت: در ساختار قانونی کشور، به گونه‌ای پیش‌بینی شده که امور مدیریت شهری به اعضا شورای شهر که نمایندگان مردم هستند، واگذار شود. در حال حاضر آقای زاکانی که نماینده مردم نیست، خانم سلیمانی نماینده مردم است. در تهران نیز اعضا شورا طبق قانون وظیفه دارند که مصوبه‌های مرتبط با شهر را تصویب کنند و برعملکرد شهردار و شهرداری نظارت کنند. در نتیجه نظارت بر عملکرد شهردار و شهرداری، یک حق قانونی اعضا شوراست.

محمد بن‌سلمان پیروزی پزشکیان در انتخابات را تبریک گفت
محمد بن‌سلمان پیروزی پزشکیان در انتخابات را تبریک گفت

ولیعهد عربستان پیروزی مسعود پزشکیان رییس جمهوری منتخب را تبریک گفت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است