کد خبر : 188520
انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۳۰ - 12:39
دسته‌بندی : اقتصادی
چاپ

این خودرو بدون قرعه‌کشی به فروش می‌رسد

گروه خودروسازی سایپا در حالی برای بار دوم در این هفته طرح فروش فوق‌العاده برگزار می‌کند که این بار قرار است شاهین را با قیمت قطعی و تحویل حداکثر ۹۰ روزه بدون فرآیند قرعه‌کشی عرضه کند. این طرح از ۱۰ صبح امروز آغاز شده و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد.

این خودرو بدون قرعه‌کشی به فروش می‌رسد

به گزارش مدارا، به دنبال بحث‌های اخیر پیرامون حذف قرعه‌کشی خودرو که از دی ماه سال گذشته مطرح شد و این روزها نیز بسیار داغ شده است، اکنون سایپا قصد دارد برای اولین بار فروش خودرو شاهین بدون محدودیت قرعه‌کشی را اجرایی کند.

این طرح از ساعت  ۱۰ صبح امروز آغاز شده و تاز مان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت. متقاضیان این محصول سایپا می‌توانند می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی این گروه خودروسازی به نشانی saipa.iranecar.com  درخواست خود را ثبت و اقدام به خرید کنند.

با توجه به اینکه این طرح در قالب فروش‌های فوق‌العاده اجرایی می‌شود طبق روال موعد تحویل حداکثر ۹۰ روز در نظر گرفته شده و قیمت خودرو قطعی معادل ۳۴۴ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان است.

این خودرو تنها با رنگ سفید عرضه می‌شود.

طبق اعلام سایپا در صورت تاخیر احتمالی در تحویل خودروها در موعد مقرر، بر اساس قرارداد معادل ۳۶ درصد سود سالانه (سه درصد ماهانه) خسارت تاخیر بصورت روزشمار محاسبه و پرداخت خواهد شد.

فروش شاهین بدون قرعه‌کشی

این برای بار دوم در هفته جاری است که سایپا اقدام به اجرای طرح فروش فوق‌العاده کرده است. روز گذشته این گروه خودروسازی اولین طرح فروش فوق‌العاده خود در سال ۱۴۰۱ با عرضه چهار محصول و بصورت همزمان سه محصول (ساینا S، کوییک با گیربکس معمولی و تیبا SX موتور M۱۳) را در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای مادران دارای دو فزند و بیشتر اجرایی کرد.

اخبار مرتبط:
نماینده مجلس یازدهم: ساحل طولانی جنوب بلااستفاده است/ در دولت قبل می‌خواستند کارخانه در چابهار احداث کنند، فاطمی امین نگذاشت
نماینده مجلس یازدهم: ساحل طولانی جنوب بلااستفاده است/ در دولت قبل می‌خواستند کارخانه در چابهار احداث کنند، فاطمی امین نگذاشت

در حالی که رئیس‌جمهور منتخب در دیدار به کارفریان و صاحبان صنایع بخش خصوصی گفته است کارخانه‌ها باید به نزدیک دریاها منتقل شوند، عزت‌الله تالارپشتی، رئیس کمیسیون صنعت در مجلس یازدهم به رویداد۲۴ می‌گوید این بحث در دولت قبل هم مطرح بوده اما وزیر صمت وقت در اجرای آن کارشکنی کرده است

وزارت صمت به سایپا برای افزایش قیمت مجوز داد
وزارت صمت به سایپا برای افزایش قیمت مجوز داد

جواد توسلی‌مهر، مدیرعامل سایپا از موفقیت این شرکت برای اخذ مصوبه افزایش قیمت در کمیته خودرو وزارت صمت خبر داد.

وزیر نیرو: در طول ۲ هفتۀ آینده هوای بسیار گرمی را تجربه خواهیم کرد
وزیر نیرو: در طول ۲ هفتۀ آینده هوای بسیار گرمی را تجربه خواهیم کرد

وزیر نیرو تأکید کرد: در طول دو هفته آینده هوای بسیار گرمی را تجربه خواهیم کرد که در ماه های گذشته آن را تجربه نکردیم و این باعث افزایش میزان مصرف برق می‌شود.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است