قالیباف:

ارتش خود را فدای ملت کرده است

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: شعار «ارتش فدای ملت» بیانگر حقیقت وجودی ارتش جمهوری اسلامی ایران و عشق بیکران ارتشیان غیور به مردم و ایران عزیز است.

به گزارش مدارا، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به تمام دلاوران نیروهای سه گانه ارتش، خانواه های معظم شهدای ارتش مقتدر و عموم مردم شریف ایران اسلامی تبریک و تهنیت می گویم.

وی افزود: شعار «ارتش فدای ملت» بیانگر حقیقت وجودی ارتش جمهوری اسلامی ایران و عشق و علاقه بیکران ارتشیان غیور به مردم و ایران عزیز است.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ارتش در تمام حوادث اعم از جنگ، سیل، زلزله و هر آنچه که امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیندازد، همواره مایه امیدواری و دلگرمی مردم بوده است و در میدان های عمل ثابت شده است که ارتش به معنای حقیقی کلمه خود را فدای ملت کرده است.

قالیباف افزود: درخشش ستاره های آسمان ایثار و فداکاری همچون شهدای گرانقدر شهید صیاد شیرازی، قرنی، فلاحی، ستاری، نامجو، کشوری، بابایی، اقارب پرست، شیرودی، یاسینی، فکوری، آبشناسان و سایر شهدای سرافراز و رشید ارتش الگوی جاودانه برای تمامی دلسوزان این آب و خاک به خصوص فداکاران جان بر کف ارتش خواهد بود.

وی در پایان گفت: از خداوند متعال برای شهدای ارتش علو درجات، برای خانواده شهدا اجر جزیل و برای تمامی پرسنل نیروهای سه گانه زمینی، دریایی و هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران توفیقات روزافزون را مسالت دارم.