کد خبر : 188082
انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۲۸ - 11:48
دسته‌بندی : سیاسی
چاپ

عملکرد عبدالملکی قابل قبول است

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: عملکرد عبدالملکی تاکنون قابل قبول بوده و هم اگر هم قرار است نقدی به عملکرد او صورت بگیرد، هنوز خیلی زود است.

عملکرد عبدالملکی قابل قبول است

مصطفی طاهری، نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی سایت خبری مدارا ضمن مقایسه عملکرد وزیر کار فعلی با وزیر قبلی گفت: دولت سیزدهم تازه امور را در دست گرفته است و از همین رو اقدامی صورت نگرفته است اما با این وجود عبدالملکی از وزیر سابق کار عملکرد بسیار بهتری داشته است.

وی همچنین افزود: البته بنده مخالف سوال از وزیر کار هستم و طرح سوال از او را هم امضا نکردم. در حقیقت نظر بنده این است که طرح سوال از وزیر کار زود است اما این امکان وجود دارد که دیدگان سایر نمایندگان مورد دیگری باشد.

طاهری در توضیح اینکه چرا مخالف سوال از وزیر کار است، یادآور شد: در حقیقت عملکرد عبدالملکی تاکنون قابل قبول بوده و هم اگر هم قرار است نقدی به عملکرد او صورت بگیرد، هنوز خیلی زود است

اخبار مرتبط:
رئیس صداوسیما: ظریف امشب میهمان تلویزیون است
رئیس صداوسیما: ظریف امشب میهمان تلویزیون است

پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما گفت: محمد جواد ظریف رئیس شورای راهبردی دولت چهاردهم امشب میهمان تلویزیون است.

عضو شورای شهر: عموم مَردم تهران عملکرد زاکانی را قبول ندارد
عضو شورای شهر: عموم مَردم تهران عملکرد زاکانی را قبول ندارد

مهدی عباسی، عضو شورای شهر تهران، درباره احتمال برکناری شهردار توسط اعضا شورا گفت: در ساختار قانونی کشور، به گونه‌ای پیش‌بینی شده که امور مدیریت شهری به اعضا شورای شهر که نمایندگان مردم هستند، واگذار شود. در حال حاضر آقای زاکانی که نماینده مردم نیست، خانم سلیمانی نماینده مردم است. در تهران نیز اعضا شورا طبق قانون وظیفه دارند که مصوبه‌های مرتبط با شهر را تصویب کنند و برعملکرد شهردار و شهرداری نظارت کنند. در نتیجه نظارت بر عملکرد شهردار و شهرداری، یک حق قانونی اعضا شوراست.

محمد بن‌سلمان پیروزی پزشکیان در انتخابات را تبریک گفت
محمد بن‌سلمان پیروزی پزشکیان در انتخابات را تبریک گفت

ولیعهد عربستان پیروزی مسعود پزشکیان رییس جمهوری منتخب را تبریک گفت.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است