کد خبر : 187418
انتشار : ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ - 05:06
دسته‌بندی : اخبار ویژه، سیاسی
چاپ

یک گمانه عجیب درباره سقوط دولت!

شفقنا نوشت: محمودزاده گفت: امروز اگر استیضاح صورت نگیرد چند ماه دیگر این کار باید انجام شود و با وضعیتی که شاهد هستیم، به نظر من بیشتر کابینه آقای رئیسی تا چند ماه آینده باید استیضاح شوند.

یک گمانه عجیب درباره سقوط دولت!

به گزارش مدارا، جلال محمودزاده در خصوص طرح استیضاح وزرای اقتصادی دولت، گفت: اعضای کابینه دولت در ضعف عملکردی، از یکدیگر سبقت می گیرند و ما در مجلس استیضاح وزرای جهاد کشاورزی، رفاه و تامین اجتماعی، صمت و راه و شهرسازی را شروع کردیم اما هیات رئیسه همه را بایکوت کرد که غیر قانونی است.

 

با ادامه روند فعلی تا چند ماه آینده نیمی از کابینه دولت استیضاح می‌شوند

 

او ادامه داد: هیات رئیسه نمی تواند جلوی استیضاح وزرا را بگیرد و وقتی تعداد امضاء‌ها از ۱۰ نفر گذشت، استیضاح باید اعلام وصول شود؛ امروز اگر استیضاح صورت نگیرد چند ماه دیگر این کار باید انجام شود و با وضعیتی که شاهد هستیم، به نظر من بیشتر کابینه آقای رئیسی تا چند ماه آینده باید استیضاح شوند.

 

وزارتخانه جای آزمون و خطا نیست / مدیران ضعیف باید کنار بروند

 

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بعضی از وزرا دولت، پیشنهاد اعضای هیات رئیسه بودند که رأی آوردند بنابراین الان مانع از استیضاح می شوند؛ اما هر نماینده‌ای که وزیر ضعیفی را به دولت تحمیل کرد، هم به آقای رئیسی و هم به مردم خیانت کرده است زیرا ما نیروهای توانمند بسیاری در کشور داریم که باید از آنها استفاده می‌شد؛ وزارتخانه جای آزمون و خطا نیست و کسانی که مدیریت بلد نیستند باید کنار بروند.

 

عدم اعلام وصول طرح استیضاح وزرا استقلال مجلس را زیر سوال برد

 

محمودزاده در پایان با بیان اینکه مشکلات اقتصادی کشور بیشتر ریشه مدیریتی دارد، خاطرنشان کرد: کار هیات رئیسه مجلس در جلوگیری از استیضاح وزرا، استقلال مجلس را زیر سوال می‌برد و این اقدام، غیر قانونی و برخلاف آیین نامه داخلی مجلس است.

اخبار مرتبط:
گزارش جالب گاردین از زندگی پزشکیان
گزارش جالب گاردین از زندگی پزشکیان

تنها نامزد اصلاح طلب در انتخابات ریاست جمهوری ایران، یک پزشک 69 ساله است که 3 فرزندش را پس از مرگ همسرش - در یک تصادف رانندگی- به تنهایی بزرگ کرد.

نماینده مجلس: رئیسی با تیم اقتصادی وسیاست خارجه خود اختلاف داشت
نماینده مجلس: رئیسی با تیم اقتصادی وسیاست خارجه خود اختلاف داشت

نماینده مردم سیستان و بلوچستان از وجود اختلاف در دولت سیزدهم خبر داد.

قالیباف: بخشی از مردم ما در فقر مطلق‌ زندگی می‌کنند
قالیباف: بخشی از مردم ما در فقر مطلق‌ زندگی می‌کنند

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: بخشی از مردم ما که امروز در فقر مطلق‌اند و بخشی از مردم ما هم در زیر خط فقر هستند اکنون فرصت ندارند که انشاالله درست می‌شود بلکه باید لحظه‌ای درنگ نکنیم و ما قادر هستیم این کار را انجام بدهیم ولی گام به گام این کار مشخص شده است و در جای جای برنامه هفتم این پیش‌بینی شده است.

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق محفوظ است